İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor!

İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor!

Bitcoin ve altcoin yatırımları tabiatı gereği değişkendir. Bu seçimlerin yatırımcılara sermayelerini kaybettirme riski daha yüksek. Kripto fiyatlarındaki son artış, kimi kriptoların altın olmadığı halde altın üzere görünmesine neden olabilir. Bu yüzden sat sinyali oluşan 3 altcoin seçkisine bakıyoruz.

3 altcoin seçkisi sat sinyali veriyor

Yaklaşık bir hafta evvel, Bitcoin 30.000 dolar sonunu tekrar geçti. Bitcoin ETF konusu fiyatların yine yükselmesini sağladı. Ayrıyeten daha fazla kripto kullanımının kesimi büyütmeye devam edeceğini öne sürdü. Benim üzereyseniz ve klasik finansın sorgulanması gerektiğine inanıyorsanız bu genel olarak düzgün bir şey.

BTC Piyasası: İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor! 1

Ancak tıpkı vakitte Bitcoin’in yükselen fiyatları, kıymetsizler de dahil olmak üzere tüm kesimi üst çekiyor. Bu da yatırımcıların, müspet trendli kripto fiyatlarında çoklukla büyük yararlar elde ettiklerini bilerek değersiz coinlere yatırım yapmaları üzere tehlikeli bir durum ortaya çıkarıyor. Lakin bu süratli, büyük çıkarlar büyük kayıplara dönüştüğünde pişmanlıklara yol açar. Bitcoin çöp değildir; bu çok açık. Ve tüm çöpler de Bitcoin değildir.

Altcoin Pepe (PEPE)

Pepe (PEPE) az evvel bahsettiğim tehlikelerin en besbelli örneğidir. Hurda fakat birçok nedenden dolayı cazibesi olan bir hurda. Bunun birincil nedeni, meme coin yatırımcılarının ne kadar süratli kıymet kazanabileceğini anlamasıdır. Bu dalgalanma elbette iki taraflıdır. Pepe haftanın modası. Epey tanınan olan Boy’s Club çizgi romanına dayanan bir meme coin’dir. Çizgi romandaki karikatür kurbağa, Hong Kong protestolarından Alt-right hareketine kadar çeşitli hareketlerde bir simge olarak ün kazandı.

BTC Piyasası: İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor! 2

Meme coin yaratıcıları bu fırsatın üzerine atladı. Altcoin PEPE doğdu. Yatırımcılar burada gerçek dünya yararı açısından hiçbir şey bulamayacaklar. Her şey meme kültürü ve bu nişle ilgili anlaşılması sıkıntı faktörlerle ilgilidir. Hasılı, yatırım dünyasında gerçek yahut alakalı olan pek bir şey yok. Ayrıyeten, fintech yararına ve gerçek dünyaya entegrasyona odaklanan kripto projelerine de biraz hakaret niteliğinde. Diğer hiçbir şey için değilse bile, bu Pepe’den kaçınmak için bir neden.

ApeCoin (APE)

Altcoin ApeCoin (APE), teşvik devrini karakterize eden cömertlikten çıkarılan en bariz dolandırıcılıklardan biri. Proje, Bored Ape Yacht Club NFT’leri, yaratıcı pazarlama ve beyinden çok parası olan aptallardan faydalanma etrafında dönüyor.

BTC Piyasası: İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor! 3

ApeCoin, Bored Ape Yacht Club ve onun bir dönemki beklenmedik popülerliğinden beslenen bir token. Beşerler, bugün hala inanılmaz yüksek fiyatlara satılan NFT’lere inanılmaz ölçülerde para harcadı. Kimi durumlarda milyonlara ulaştı. Şayet bir prens değil de yoksul biriyseniz, tahminen de yalnızca 70.000 dolara sahip olabileceğiniz giriş düzeyi bir Bored Ape ilginizi çekecek. Tüm bu proje tam bir latife. Ayrıyeten iktisadın büyük aptallık teorisine bundan daha güzel bir örnek düşünemiyorum.

Altcoin Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) bir diğer meme coin’dir. Hiçbir yararı yok. Gösterişli hoşluk ve bir sürü yıkılmış hayal, tüm meme coinlerin ortak noktasıdır. Shiba Inu’nun ardındaki kıssayı muhtemelen biliyorsunuzdur: Dogecoin’i (DOGE-USD) çevreleyen hype’tan Dogecoin’i öldürme dileğiyle doğdu.

BTC Piyasası: İnvestorplace: Bu 3 Altcoin ‘Sat Sinyali’ Veriyor! 4

Ancak btcpiyasasi.com olarak baktığımızda temelde kripto spekülasyonu için öbür bir düzenekten öteki bir şey değil. Shiba Inu’yu, her biri emsal biçimde aptalca kıssalara sahip, köpeklerden ilham alan bir dizi meme coin takip etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap