İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Paylaş
BTC Piyasası: İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Oyna-Kazan (P2E) oyunları, oyunculara gelir elde etme fırsatı sunduğundan, son zamanlarda giderek daha popüler hale geliyor. Cardano, akıllı sözleşmelerin yaygınlaştırılmasının ardından yavaş yavaş merkezi olmayan borsalara (DEX’ler) ev sahipliği yapıyor ve ağ, bir dizi metaverse coin projesi için favori seçim olma yolunda ilerliyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! 1

Cardano’daki 5 metaverse coin projesi

MetaShooter. Bu ayın başlarında MetaShooter, Cardano‘daki ilk blockchain tabanlı merkezi olmayan avcılık metaverse projesi oldu. Proje, kullanıcılara heyecan verici bir deneyim sunmak için blockchain teknolojisini ve avcılığı bir araya getiriyor. Açık bir dünya adasında geçen oyun, ilgilenen oyuncuların farklı turnuvalar ve yarışmalar kazandıklarında ödül kazanmalarını sağlıyor. Ayrıca oyuncular, isabetlerini artırmak için kişiselleştirilmiş silahlar oluşturmak için MetaShooter pazarını kullanabilirler.

Pavia (PAVIA). Pavia, kullanıcıların sanal bir dünyada yaratmalarına, ticaret yapmalarına ve keşfetmelerine olanak tanıyan NFT platformudur. Ekip, kripto meraklılarına rastgele tahsis edilen ilk blockchain tabanlı arazi satışını duyurdu. Etkinliği takip eden şu anda Pavia’da 10.000’den fazla sanal arazi sahibi var. Ekibe göre, her bir arazi parseli benzersiz bir şekilde numaralandırılmış Cardano NFT’yi (CNFT) temsil ediyor. Kullanıcılar, proje geliştirme tamamlandıktan sonra içeriği kendi arazilerine dağıtmaya başlayabilir.

BTC Piyasası: İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! 2

Cornucopias, oyuncuları arazi mülkleri ve diğer NFT varlıkları ile gerçek para karşılığında ödüllendiren Cardano tabanlı başka bir P2E oyunudur. Oyunculara, sehpa ve yatak gibi öğeler tasarlayarak ve bunları Cornucopias’ın NFT pazarında diğer kullanıcılara satarak oyunda değer kazanmaları için başka yollar verilir. Geleneksel e-ticaret şirketleri, oyun oynamanın yanı sıra markalarını pazarda da tanıtabilirler.

Cardania. Cardania şu anda blockchain teknolojisi, P2E ve NFT kullanan Cardano ağı üzerine inşa ediliyor. Proje, kullanıcılar için eğlenceli ve benzersiz olacağına inandıkları şeyler üzerine inşa eden bir sanatçı ve geliştirici ekibi tarafından geliştiriliyor. Ekibin misyonu, para, ilgili kaynaklar ve kültür merkezli bir oyun ekosistemi oluşturmak. Cardania sanal arsasının satışını tamamladı.

BTC Piyasası: İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın! 3

Cardano City. Cardano City kullanıcılarının şehirde çeşitli sanal etkinlikler toplamasına, oluşturmasına, özelleştirmesine, ticaretine ve yürütmesine izin verilecek. Platform, karşılık gelen nadir verilerle 50.000 benzersiz NFT‘ye sahiptir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap