İkizlerin borsası Gemini’den TradingView müjdesi

İkizlerin borsası Gemini’den TradingView müjdesi

Paylaş
İkizlerin borsası Gemini’den TradingView müjdesi

Kripto para borsası Gemini, sistemine, dünyanın önde gelen gerçek zamanlı piyasa veri ve grafik platformlarından biri olan TradingView’u entegre etti.

Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerin kurduğu Gemini, kullanıcıların Tradingview arayüzünü kullanarak işlem yapmalarına, grafiklere ulaşıp sistemdeki topluluğunun forumlarına dahil olmalarına izin veriyor.

Gemini’da iletişim direktörlüğü görevini yürüten Jaclyn Sales, bugün yaptığı açıklamada “Borsamızda güvenli bir biçimde işlemlerinizi yaparken aynı zamanda TradingView’un gelişmiş grafiklerini, tarama araçlarını ve stratejilerinizi geliştirmek için var olan sosyal özelliklerini kullanabileceksiniz” dedi.

Borsa ayrıca kullanıcılarına Gemini hesaplarını nasıl TradingView’e entegre edeceklerini gösteren bir kılavuz da hazırladı.

Sales ayrıca sözlerine şunları da ekledi:

“Sizlerin işlem tecrübelerinizi geliştirecek ve ürün ve hizmetleriyle, kripto para endüstrisini ileriye taşıyacağını düşündüğümüz şirketlerle olan ilişkilerimize ve kurduğumuz bağlara yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap