İki Bin Yeni Noktada Bitcoin Satılacak

İki Bin Yeni Noktada Bitcoin Satılacak

Paylaş
İki Bin Yeni Noktada Bitcoin Satılacak

Amerika’da yaşayan kripto para yatırımcılarını memnun edecek bir yenilik daha geldi. ABD’de faaliyet gösteren 2 bin markette daha Bitcoin satışı yapılacağı açıklandı. Kripto paralarla ilgili her geçen gün sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Özellikle kripto para yatırımcıları dijital varlıkların desteklenmesi konusunda yaptıkları çalışmaların başarılı olmasından dolayı büyük sevinç yaşıyorlar. Birkaç ay önce Samsung Galaxy S10 modeline kripto para cüzdanının eklenmesi, yine Samsung’un kripto para cüzdanı üreticisine yatırım amaçlı destekte bulunması gibi haberlerin son dönemde sıklaşması, kripto paraların ne kadar çok önemsendiğinin adeta bir kanıtı.

Ekonominin temel yapı taşı, arz ve taleptir. Aynı şey dijital varlıklar içinde geçerli. Bir şey ne kadar çok talep edilirse değeri de o ölçüde artar. Bu yüzden kripto paraların değerinin yükselmesi için ilk olarak bu varlıkların benimsenmesi gerekir. Bunu da sağlayacak olan yine insanlardır. Kripto paraların benimsenmesi için büyük şirketlerle beraber devletlerinde adım atması lazım. Bu şekilde yapılan teşvikler, çok kısa sürede kripto paraların değerini ciddi oranda arttıracaktır.

Coinstar isminde faaliyet gösteren firma, Amerika’da yaşayan kripto para yatırımcılarının Bitcoin alıp satabilmesine imkan tanıyor. Coinstar yaptığı yeni çalışmayla beraber Amerika’da faaliyet gösteren 19 farklı eyalette yer alan 2 bin markette daha BTC alım satımı işleminin gerçekleştirilmesini sağlayacak. Bu sayede insanlar, itibari paraları ile çok hızlı bir şekilde Bitcoin alabilecek.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap