İddialarıyla Ünlenen Analist: ARB İçin Long Açmayın!

İddialarıyla Ünlenen Analist: ARB İçin Long Açmayın!

Paylaş
BTC Piyasası: İddialarıyla Ünlenen Analist: ARB İçin Long Açmayın!

Kripto para piyasasının yakından takip ettiği bir kripto para analisti, tanınan altcoin ARB için “long açmayın” ihtarında bulundu! Twitter üzerinden aktardığı datalarda ünlü analist, yakın vakitte ARB için bir düşüş bekliyor! İşte detaylar…

Popüler analistten ARB yatırımcılarına ikaz: “ARB düşüş trendi içerisinde!”

Popüler kripto para analisti Mac (@MacnBTC), bu sabah Arbitrum (ARB) ile ilgili bir tweet yayınladı. Analist, tweetinde ARB’nin fiyatının düşüş trendinde olduğunu ve altcoini tekrar satın almak için harika vakti beklediğini paylaştı. Mac ayrıyeten, ARB için kayıplarını azalttığını ve “kenarda kalacağını” belirttiği evvelki bir tweet’i de bugünkü gönderisine dahil etti.

Arbitrum şu anda CoinMarketCap’in trend listesinde bir numaralı durumda yer alıyor. CoinMarketCap bilgilerine nazaran son 24 saat içerisinde tanınan altcoin Arbitrum, yüzde 7.40’lık bir düşüş yaşadı. Bu 24 saatlik olumsuz performans, ARB’nin haftalık performansını yüzde 18 daha kırmızıya itti. Sonuç olarak ARB, anlık olarak 1.34 dolardan süreç görüyor ve düşüş trendi içerisinde bulunuyor.

Bununla birlikte tanınan altcoin son 24 saat içinde iki kripto piyasası önderi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) karşısında misal performanslar sergiledi. Anlık olarak ARB, BTC karşısında yüzde 7, ETH karşısında ise yüzde 6.2 kıymet kaybı yaşadı. Uzman isme nazaran ARB, yakın vakitte 1.32 dolar düzeylerine kadar gerileyebilir. Projenin gün içerisindeki en yüksek düzeyi ise 1.45 dolar düzeylerinde yer alıyor.

BTC Piyasası: İddialarıyla Ünlenen Analist: ARB İçin Long Açmayın! 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere ARB’nin fiyatı son 24 saat içerisinde 1.41 dolarlık fiyat düzeyini dirence çevirdi. Bununla bir arada teknik göstergeler, ARB’nin fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde düşmeye devam edebileceğini gösteriyor. Şu anda, 9 günlük EMA çizgisi 20 günlük EMA çizgisinin altından aşağı istikametli geçişin eşiğinde ve günlük RSI göstergesi basın vaktinde düşüşü işaret ediyor. Bu düşüş tezinin gerçekleşmesi halinde, kripto paranın fiyatı 1,29 dolar civarındaki bir sonraki kilit dayanak düzeyine gerçek gerileyecek. Öte yandan uzmanlara nazaran, bugün üstte bahsedilen 1,41 dolar fiyat düzeyinin üzerinde bir kapanış, düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

Arbitrum (ARB) nedir?

Bildiğiniz üzere tanınan altcoin projesi Arbitrum’un lansmanı kısa bir müddet evvel yapıldı ve birçok yatırımcının ilgisini topladı. Arbitrum, Ethereum layer-2 ölçekleme tahlili olarak karşımıza çıkıyor. Aktarılan datalara nazaran Arbitrum, Ethereum’un güvenliğinden ve uyumluluğundan yararlandığını öne sürüyor. Arbitrum ağı, Ethereum’a nazaran daha yüksek verimli ve daha düşük fiyatlı bir biçimde çalıştığını argüman ediyor.

BTC Piyasası: İddialarıyla Ünlenen Analist: ARB İçin Long Açmayın! 2

Bununla bir arada ağ, rastgele bir Ethereum DApp’inin, kod değişikliği olmadan Arbitrum’da çalışabileceğini belirtir. Arbitrum ağı, Ethereum ağının güvenliğini korurken düşük fiyatlar ile yüksek süratte, saniyede binlerce süreci gerçekleştirebileceğini de taahhütleri ortasında sunuyor. Bu yüzden birçok yatırımcının son devirdeki favori altcoin projelerinden biri Arbitrum olarak karşımıza çıkıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap