İddia: Binance Kendi Banka Kartını Piyasaya Sürüyor

İddia: Binance Kendi Banka Kartını Piyasaya Sürüyor

Paylaş
İddia: Binance Kendi Banka Kartını Piyasaya Sürüyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, The Block tarafından aktarılan bir iddiaya göre yakında kendi banka kartını piyasaya sürebilir. Binance kripto para platformuna yakın bir kaynağın aktardığı bilgilere göre, Binance bu konuda resmi bir internet sayfası bile oluşturdu.

İlgili internet sitesine girildiğinde gerçekten de Binance logolu ve Visa tabanlı bir banka kartının oluşturulduğu veya en azından tanıtıldığı görülebiliyor. Binance tarafından yapılan açıklamada bu kart ile dünya çapındaki bütün VISA kullanan dükkanlarda kripto paralarla alışveriş yapılabileceği belirtiliyor.

İnternet sitesinin Avustralya menşeli ve 22 Şubat tarihinden beri aktif olan  Moon Tech Pty Ltd firmasına ait olduğu görülüyor. WHOIS verileri ise sitenin 22 Ocak tarihinde kayıt altına alındığını gösteriyor.

Binance kripto para borsasından basın saatine göre herhangi bir doğrulama yapılmadı ve kartın gerçekten de Binance tarafından piyasaya sürülüp sürülmeyeceği bilinmiyor. Bu insanları kandırmak için yapılan bir girişim de olabilir ve bu konuda Binance’in doğrulaması önemli.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap