IDAX’in CEO’su Kayıplara Karıştı, Borsada İşlemler Durdu

IDAX’in CEO’su Kayıplara Karıştı, Borsada İşlemler Durdu

Paylaş
IDAX’in CEO’su Kayıplara Karıştı, Borsada İşlemler Durdu

Kripto para borsalarından IDAX Global’ın CEO’su kısa süre önce kayıplara karıştı ve borsa yönetimi para yatırma/çekme işlemlerini durdurma kararı aldı.

Konuya aşina olan kripto para takipçileri, borsa yöneticilerinin kullanıcıların paralarını alıp kaçmış olmalarından şüpheleniyorlar. Ancak bu iddialar henüz doğruluk kazanmış değil.

CEO Kayıp

IDEX Global bundan birkaç ay önce kendisinin “Binance Chain’i kripto para dünyasına entegre eden ilk merkezi borsa” olduğunu iddia ederek tanıtım yapıyordu.

Merkezinin Şangay’da bulunduğu düşünülen IDEX Global’ın CEO’su kısa süre önce kayıplara karıştı. IDAX Global ekibi, CEO’nun kayıplara karışmasının ardından soğuk cüzdana erişemediler. IDAX Global bunun üstüne acilen harekete geçerek platformdaki tüm para yatırma ve çekme işlemlerini durdurma kararı aldı.

IDAX Global yönetimi şu an için kullanıcıların bu platformdan uzak durmalarını öneriyor ve sorunu çözmeye çalıştığını iletiyor.

CEO Kaçtı mı? 

Şu anda kripto para takipçilerini korkutan şey CEO’nun insanların paralarını alıp kaçmış olma ihtimali. 

Güncel bilgilere göre IDAX Global ekibinden hiç kimse şirket CEO’suna ulaşamıyor ve CEO’nun nerede olduğunu hiç kimse bilmiyor. Durum böyleyken insanlar şimdiden CEO’nun paraları alıp kaçmış olabileceğinden şüpheleniyorlar.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap