Icrypex kripto para borsası işlem yapan yatırımcıya komisyon hediye ediyor

Icrypex kripto para borsası işlem yapan yatırımcıya komisyon hediye ediyor

Paylaş
Icrypex kripto para borsası işlem yapan yatırımcıya komisyon hediye ediyor

Geliştirdiği pek çok yatırımcı dostu uygulamayla sektöre yenilikler kazandıran Icrypex, yatırımcılarının piyasa yapıcı işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirmelerini sağlıyor ve her işlem için 10.000’de 5 komisyon hediyesi veriyor. Böylece yatırımcı, işlem için ödeyeceği komisyonu iade almış ve üzerine komisyon kazanmış oluyor.

Icrypex, tamamen yatırımcı faydası için başlattığı bu uygulama ile, yatırımcıların işlemlerinden kazandıkları hediye komisyon ile daha fazla yatırım yapmasına ve kar elde etmesine olanak sağlıyor.

Icrypex Genel Müdürü Ezgi İçer uygulamayla ilgili olarak “Icrypex’in hedefi her zaman kripto para yatırımcısının ihtiyaç duyduğu uygulamalara bünyesinde yer vermek olmuştur. Doğrudan yatırımcının karına odaklanan bu yeni uygulama ile piyasa yapıcı işlemlerde komisyonları kaldırıyor ve yatırımcıya gerçekleşen işlemleri için komisyon hediyesi veriyoruz. Böylece, yatırımcı Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle işlem yaparken komisyon maliyeti hesabı yapmadan, hediye komisyonuyla dilediğince kripto para yatırımına devam edebilecek.”

Siz de işlem yaparak komisyon kazanmak için icrypex.com’u şimdi ziyaret edebilirsiniz!

Icrypex hakkında

Icrypex, tüm kariyerini finans ürünlerine ayırmış finans profesyonelleri tarafından kurulmuştur.

Şirketin hedefi, kripto para yatırımcılarının ufkunu genişletmek ve Türkiye’de kripto varlıkların gelişimine destek olan yeniliklere yer vermektir. Bu hedef doğrultusunda oluşturduğu, 7/24 canlı müşteri temsilcisi ekibiyle Maslak’taki ofisinde yatırımcılarına kesintisiz hizmet vermektedir.

Şirket ayrıca yatırımcısına Türkiye’de ilk kez private key sunabilen kripto para borsası olma özelliğini taşıyor. Bu sayede yatırımcı, kripto cüzdanını online olarak diğer üçüncü parti çözümlerden kontrol edebiliyor ve cüzdanının üzerinde tam hakimiyet sağlıyor. Icrypex, günlük ve haftalık analiz desteğiyle de yatırımcının piyasayı her an takip edip kripto varlıklarını değerlendirmesine yardımcı oluyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap