YondoCoin

Blockchain Tabanlı E-Ticaret Platformu
Başlangıç 2018-03-13
Bitiş 2018-08-31

ICO Hakkında

Yondo, kullanıcıların Çevrimiçi Video Talep Üzerine ve Çevrimiçi Video Kursları, Canlı 1’e 1 Video Oturumları, Web Seminerleri ve Çevrimiçi Sesli Talep dahil olmak üzere dijital ürünleri satmalarına olanak tanıyan bir e-ticaret platformudur. Yondo ile kullanıcılar e-kitapları ve videoları birlikte paketleyen Ebooks, Ses Kayıtları ve Çevrimiçi Kursları satabiliyor. Ekosistem Blockchain teknolojisine dayanıyor. Bu da kullanıcı ödemelerinin akıllı sözleşmelerle güvence altına alınması anlamına gelirken, platform çapraz kullanıcı etkinlikleri için YON tokenlerini kullanıyor.

Yondo üyeleri dijital ürünlerini kendi markaları ile satabiliyor ve müşterilerine çeşitli ödeme seçenekleri de sunabiliyor.

Yondo’nun İsteğe Bağlı Görüntülü Reklamcılık işlevi, içeriğinizi nasıl satmak istediğinize karar vermenizi sağlıyor. Videoları bir abonelik paketi olarak sunabiliyorsunuz. Belki de tek bir videoyu izleme başına ödemeli kiralama olarak sunmak isteyebilirsiniz. Ya da belirli konulara odaklanmak ve bunları video dersleri olarak satmak için tasarlanmış bir dizi danışmanlık videosu sunabilirsiniz. Yondo ile işinizi dilediğiniz gibi düzenlemek için özgürlük ve esnekliğe sahipsiniz.

Video-On-Demand kütüphanesini mevcut web sitenizle tam olarak entegre edebilirsiniz. Şablon motoru aracılığıyla, videonuzu web sitenizle eşleştirmek için talep ettiğiniz sayfalarda, alan adınız ve markanız da dahil olmak üzere tamamen özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, videolarınızı istek platformuna mevcut web sitenize entegre etmek için videolarınızı gömme veya Yondo’nun API’sini kullanma seçeneğiniz de bulunuyor.

Web sitenize veya Yondo sayfalarınıza yerleştirilip satılabilen Video Dersleri ve Oynatma Listeleri oluşturabilirsiniz. Artık müşterilerinizin Video Dersler ve Oynatma Listelerinizi satın almak ve görüntülemek için web sitenizden ayrılmaları gerekmiyor. Videolarınızı tek seferlik satın alma, zamana bağlı kiralama fiyatı veya aylık abonelik paketinin bir parçası olarak satmak isteyip istemediğinizi ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Yondo’nun platform üyelerine verdiği değeri daha da geliştirmek için Yondo, pazar alanları, kanal ortakları, ticari ortaklar ve hizmetlerin geniş bir ekosistem geliştiriyor. Platform üyeleri, Yondo platformu aracılığıyla üyelere sunulan çeşitli hizmetler için Yondo’ya ödeme yapmak adına Fiyat veya YondoCoin kullanabiliyor. YondoCoin ödemelerinin sadece Yondo’ya yapılabileceğini unutmayın.

Yondo, yeni YondoCoin Rewards programı için bir Blockchain tabanlı defter sistemi ekleyerek mevcut platformunu geliştirmeyi öneriyor. YondoCoin Ödülleri, içerik yaratıcılarının içerik katkılarını ödüllendirmek için Yondo’nun 2018’de hayata geçirmeyi amaçladığı bir programdır. Bir Blockchain tabanlı ödül sisteminin ödüllendirme Jetonları vermek, ödülü geri ödemeleri doğrulamak ve satın alımları hesaba katmak için harcanan süreyi azaltması bekleniyor.

Yondo’nun Blockchain teknolojisi, işlem ücretlerini azaltıyor ve kullanıcı müsaitliğini artırıyor. YondoCoin (YON) üzerinden yapılan ödemeler, Yondo üyelerinden YondoCoin dengesi düşüldükten sonra platformda yapılan her ödeme için % 1’lik işlem ücreti alıyor. Çoğu standart fiyat ödeme ağ geçidi servis ücretine kıyasla %100 tasarruf sağlıyor. Yondo, YondoCoin (YON) ‘u teşviklerle kullanmaya karar veren Yondo platform üyelerini ödüllendirmeyi öneriyor.

Twitter: https://twitter.com/YondoHQ
Facebook: https://www.facebook.com/YondoHQ
Reddit: https://www.reddit.com/r/yondo/
Telegram: https://t.me/yondocoin

ICO Ekibi

Tony Jarboe
CEO
Warrick Hunter
CTO
Alexander Abernethy
Sales
Ronna Tolentino
Sales
James Kim
Lead Developer
Elijah Jones
Research & Support
Shawna Partin
Community Manager
Peter Dunne
Advisor
Bhaskar Krishnamachari
Advisor
Márcio Teruel
Advisor