TruePlay

Yeni Nesil Oyun Platformu
Başlangıç 2018-06-16
Bitiş 2018-08-31

ICO Hakkında

TruePlay, çevrimiçi oyun ticareti için bir yazılım çözümleri kompleksine sahip B2B platformudur. TruePlay bir oyun sağlayıcı, mekan işletmecisi veya mekan sahibi değildir. TruePlay sadece lisanslı oyun şirketlerinin yazılımlarına erişmelerine izin veriyor.

Ekip, çevrimiçi oyun geliştirmeyi ve bunu her açıdan mümkün olduğunca yasal ve şeffaf bir hale getirmeyi amaçlıyor. TruePlay ekibinin güçlü ortakları vardır ve oyun sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

TRUEPLAY TEKNOLOJİLERİ

Dürüstlük kontrol sistemi, oyun sonuçlarının değişmezliğini kontrol etmeyi sağlayan bBockchain teknolojisine dayanıyor. Artık mekanlar oyun sonuçlarını depolayamıyor veya oyuncu stratejisine göre oyunun algoritmasını kuramıyor.

Blockchain teknolojilerini bir para birimi olarak kullanan web yöneticileri, finansal akışları kontrol etme ve platformun altındaki tüm mekanlarla çalışan dürüstlük ve şeffaflıktan emin olma fırsatına sahiptir.

Platformun daha fazla geliştirilmesi Roadmap tarafından düzenleniyor. Gelişimin ana kısmı, oyunun ihtiyaçlarına göre uyarlanacak olan, gelecekte kendi Blockchain’ini kullanılmasıdır. Katılımcılar, TruePlay Blockchain’in merkezden uzaklaşmasını sağlıyor, işlemleri onaylıyor ve bunun için ödüllendiriliyor.

Twitter: https://twitter.com/TruePlayinfo
Facebook: https://www.facebook.com/TruePlayInfo/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/trueplay-trueplay-6732a6163/
Telegram: https://t.me/trueplaysupport

ICO Ekibi

Mageramov Oleksiy
CEO
Makarchuk Stanislav
CTO
Dmitriy Shvets
CIO
Ragozin Oleksii
COO
Rogovoy Nikita
Head of programming
Besedin Rodion
Blockchain architect
Ilya Gnoensky
CFO
Liudmyla Kryvko
CMO
Denis Dmitrenko
GR Crypto team
Max Filippov
GR Crypto team
Julia Volyanska
GR Crypto team