QUASA

Merkezileştirilmiş Lojistik Platformu
Başlangıç 2018-02-15
Bitiş 2018-12-31

ICO Hakkında

Projenin ana konsepti, tüm katılımcılar arasında şeffaf bir etkileşim sistemi yaratarak lojistikte teknolojik bir atılım gerçekleştirmektir. QUASA merkezileştirilmiş lojistik platformu, tedarik zinciri yönetimine Blockchain teknolojilerinin getirilmesine dayanan yenilikçi çözümler sunuyor.

Platform, tüm katılımcılara merkezi olmayan hizmet ve kendi QuasaCoin kripto para birimine dayalı benzersiz ve şeffaf bir ekonomik sistem olmak üzere önemli avantajlar elde etmelerine yardımcı oluyor.
QUASA – bir Blockchaini içeren ve Blockchainin çevresi ve kendi kripto para biriminde birkaç akıllı sözleşmeden oluşan merkezi olmayan bir sistemdir. Böyle bir yaklaşım, lojistik teknolojilerinin gelişimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor ve tüm tedarik zincirinde tam güvenlik ve mahremiyet sağlıyor.

Sistemin fonksiyonları, güven, bilgi engelleri ve yasal maliyetlerle ilgili olası sorunları ortadan kaldırmak için kargo sahiplerini ve taşıyıcıları Blockchain ve akıllı sözleşme teknolojisi ile korumak için tasarlanmıştır. Hizmetin hedef kitlesi b2b, b2c ve hatta c2c modellerinde çalışıyor.

QUASA platformu, Rusya, BDT ve dünyanın her yerindeki diğer ülkelerdeki en güçlü, yetkin ve deneyimli lojistik şirket ve kuruluşlarından oluşan bir konsorsiyum tarafından oluşturulan bir sistem ürünüdür. Bu kuruluşlar, önde gelen Rus ve dünya çapındaki lojistik kuruluşlar, şirketler ve dernekler, satıcı sözleşmeleri, ortak sözleşmeleri ve memorandumlar ile aktif işbirliği içindedir.

Twitter: https://twitter.com/quasagroup
Facebook: https://www.facebook.com/quasagroup
Medium: https://medium.com/@quasagroup
Telegram: https://t.me/quasafreight

ICO Ekibi

Viacheslav Vasipenok
CEO
Denis Krupnov
Developer
Stanislav Sorokin
Developer Blockchain
Kseniia Morozova
Graphic Designer / Brand Manager
Maxim Maltsev
Web developer and solution programs
Zuev Alexander
Finance
Simon Cocking
Adviser to the Board of Quasa
Eugen Ambur
Adviser to the Board of Quasa
Alejandra de Gaustad
Adviser to the Board of Quasa
Fabio Silva
Adviser to the Board of Quasa
Ratko Stambolija
Adviser to the Board of Quasa
Alexandr Surkov
Adviser to the Board of Quasa
Bogdan Maslesa
Adviser to the Board of Quasa