GSC Aviation

Havacılık Sorgulama Süreçleri İçin Veritabanı Etkinliği
Başlangıç 2018-07-01
Bitiş 2018-10-24

ICO Hakkında

GSC Havacılık, sorgulama süreçleri için veritabanlarının etkinliğini, satıcıların finansal gücü, kalite standartları ve MRO (Bakım Onarımı ve Revizyon) verileri gibi bilgileri güncellemek için paylaşılan, güvenilir bir platform sağlamak üzere Blockchain teknolojisinin güvenliği ile birleştiriyor. Arka planda, geniş ve merkezi olmayan bir bilgisayar ağı, tedarik zincirinin herhangi bir üyesi tarafından, gerçek zamanlı olarak sürekli ve toplu olarak güncellenen paylaşılan bir defterde (Blockchain) yapılan her işlemi kaydediyor. Ayrıca, tüm bu bilgisayarlarda çalışan bir konsensüs algoritması, her bir işlemin geçerliliğini sağlıyor ve sahtekarlık ile kötü niyetli saldırıları önlüyor.

GSC platformu üç temel özellik içeriyor:

• Daha hızlı, dijital ve çok sayıda ‘akıllı sözleşmelerden’ yararlanan, daha önceden faturalandırılan ve gönderim yapan, çoğunlukla önceden tanımlanmış olan elektronik sözleşmeler gibi, genellikle faturalama ve gönderim gibi kağıda dayanan yavaş, el ile ve tekrar eden süreçlerin yerini alıyor. Tedarikçiler, çözümün şirketlere güven tesis etmenin yanı sıra daha duyarlı tedarikçilerin bulunmasının geleneksel yollarını atlamasına olanak tanırken, aynı zamanda önemli zaman ve para tasarrufu sağlıyor.

• Blockchain teknolojisine dayanan, güvenli, kurcalamaya karşı korumalı, anında erişilebilen ve GSC Aviation veritabanındaki son derece alakalı bilgiler, tüm izlenebilir ekipmanların yönetiminin yanı sıra, planlanan eskime yönetiminin mükemmel bir şekilde sağlanmasını ve tüm güvenlik garantilerinin tümünü sunuyor. MRO, havayolları ve CAMO müşterileri, dolayısıyla ilgili insan hatası nedeniyle kaza riskini önemli ölçüde azaltıyor.

• Blockchain teknolojisinin değişmez, şeffaf ve denetlenebilir özellikleri nedeniyle, GSC Havacılık, giderek daha etkili dolandırıcılık tespit süreçleri için baskıya bir cevap veriyor. Amaç, havacılık endüstrisi oyuncuları için bir bütün olarak tedarik zincirini optimize ederek havacılık sektöründeki profesyonel oyunculara kalite kaynakları, Blockchain teknolojisinin güvenliği ve etkili satın alma protokolleri sağlamaktır.

Twitter: https://twitter.com/GSCAviation
Facebook: https://www.facebook.com/GSCPlatform/
Medium: https://medium.com/@gscaviationcm
Telegram: https://t.me/GSCAviationOfficial 

ICO Ekibi

Maxime LEGROS
CEO
Cyril VUAROQUEAUX
CTO
Renato P. DOS SANTOS
Member of the British Blockchain Association. System Developer for Second Life, Forex Market, Qualitative Physics and Computer Algebra. Doctor of Science (Physics)
Kris “Don Beardeone” BENNETT
Ethereum Architect
Christophe COSTES
Founder of Fly Dynamics
Robert SCHWERTNER
Communication Advisor
Jorge RODRIGUEZ
Ethical Hacker – GSC Web solutions Security
Richard WILLIAMS
President of Wifidelity.com
Jack AMBLER
Development of GSC Automotive and Rail
Vincent VUAROQUEAUX
Engineer/Airbus Defense & Space Project Manager
Clyde COLLINS
Responsible for GSC’s Business Dev in the Military sector
Aravinda BABU
ERC20 Developer/Computer systems security for GSC
Florian LEPITRE
Station Manager of a Freight forwarding company
Paul SHUTEYEV
Founder of StartupRadius.com Responsible for the Digital Marketing Strategy for GSC
Dan
Theodoros STYLIANOU
LLM IP & IT Law Researcher specializing in Intellectual Property and Information Technology Law
Joseph PECULIAR
Full-Stack developer