Fair Ninja

Blockchain Teknolojisini Kullanan Dünya Çapında Seri İlanlar Pazarı
Başlangıç 2018-06-15
Bitiş 2018-06-29

ICO Hakkında

Fair Ninja, kullanıcıların dünyanın herhangi bir yerinden eşya ve hizmet almasını ve satmasını sağlayan dünyanın ilk çok uluslu online seri ilan platformudur. Dünyanın tek tek sınıflandırılmış pazar yerlerini tek bir pazara bağlamayı ve ticaretin her zamankinden daha kolay olmasını sağlamayı amaçlıyor. Fair Ninja platformu, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile kendi ERC20 uyumlu Yoshi token de dahil olmak üzere tam entegre kripto para birimi ödeme seçenekleri sunan ilk şirket olmayı hedefliyor. Akıllı sözleşmeleri kullanan Fair Ninja, çevrimiçi ticareti uluslararası geçerliliğe sahip, şeffaf, güvenilir ve anonim işlemler olarak sunuyor.

Platformun hem online pazarlar hem de bireysel satıcılar ve alıcılar için birçok avantaj bulunuyor. Çevrimiçi pazarlar ve satıcılar artık eşyalarını ve hizmetlerini satmak için çok daha geniş bir kitleye sahip olacak. Ayrıca alıcılar muazzam çeşitlilikteki ürünlere eşi görülmemiş bir erişim ile sahip olacak. Fair Ninja’nın otomatik çeviri aracı, dil ve iletişim engellerini silerek gerçek bir uluslararası pazara izin veriyor. Ayrıca, akıllı sözleşmeleri kullanan kullanıcılar, ürünleri ve ödemeleri teslim edeceğini bilerek, işlerini tamamen güvenli bir şekilde yürütebiliyor. 

Fair Ninja, karşılaşılabilecek zorluklara merkezde Blockchain teknolojisine sahip uluslararası bir pazarın uygulanmasıyla son vererek kendi kendini idame ettiren küresel bir çevrimiçi seri ilan pazarını oluşturacağına inanıyor.

Twitter: https://twitter.com/fairninja
Facebook: https://www.facebook.com/fairninja/
Instagram: https://www.instagram.com/fairninja/
Telegram: https://t.me/fairninjaico

ICO Ekibi

Zeljko Hudoletnjak
Founder & CEO
Hrvoje Lozancic
CTO of Fair Ninja
Sebastijan Placento
Blockchain Developer
Aleksandar Beric
Project Manager
Hrvoje Kovacicek
Designer
Ivan Lozancic
Advisor
Ivor Miskulin
Financial Advisor
Brigham Ricks
Legal Advisor