Empleos.io

Blockchain Destekli Teknoloji Platformu
Başlangıç 2018-11-15
Bitiş 2018-12-05

ICO Hakkında

Empleos.io, online işe alım piyasasına Blockchain, Machine Learning ve Rewards sistemini getiren yeni bir teknoloji platformudur. Platform, geleneksel işe alım sürecini merkezi olmayan bir Blockchain ortamına dönüştürüyor. İş arayanlara zaman ve maliyet tasarrufu avantajları sunarken, kariyer aramalarında “iş arayanları” basitleştirip teşvik ediyor.

Platform, işverenlerin büyük iş portallarından veritabanlarına devam etmek için erişime ihtiyaç duymadığı işe alım sürecini değiştirmeyi amaçlıyor. Aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, iş arayanlara doğrudan küçük bir ücret ödüyor. Ayrıca, Empleos.io kullanıcıları platformu kullanarak jeton kazanma fırsatına sahip oluyor.

Empleos.io, insan kaynakları yönetimi görevlerinin yanı sıra diğer dikey pazarlara da uygulanabilecek ölçeklenebilir bir teknolojidir.
Empleos.io platformu, özgeçmişlerin iş arama ve gönderme işlevselliğinin uygulanacağı iş panosu JobsMarket.io’yu içeriyor. Proje, platformu küresel olarak tüm büyük bölgesel çevrimiçi işe alım pazarlarına genişletmeyi hedefliyor.

Twitter: https://twitter.com/EmpleosIO
Facebook: https://www.facebook.com/empleos.io/
Reddit: https://www.reddit.com/user/empleosio/
Telegram: https://t.me/EmpleosIO

ICO Ekibi

Ilia Gerashchenko
CEO, Co-Founder
Chan Komagan
CTO, Chif Product Officer, Co-Founder
Rohit Gupta
Director of Engineering
Pulkit Chadha
Full Stack Developer
Amit Goel
Front End UI/UX
Dmitrios Vaitsios
Online Recruitment and Regional Developer Advisor
Chris Russell
Online Recruitment Advisor
Ronald Pennington
Business Development Advisor
Gaioz Mkheidze
Blockchain and Regional Developer