Bitmillex Exchange

Yeni Nesil Kriptopara Platformu
Başlangıç 2018-06-13
Bitiş 2018-07-29

ICO Hakkında

Dünyanın en güvenli ve eksiksiz şifreleme alışverişi için tasarlanan Bitmillex, deneyimli tüccarlar ve uzmanlar tarafından siber güvenlik ve blok zincir finansal çözümlerin kullanımıyla, çeşitli tüccarların ve yatırımcıların taleplerine özel ve somut çözümler üretmek ve bu çözümleri birleştirmek için geliştiriliyor.

Bitmillex, tüccarları ihtiyaca göre sınıflandırıyor ve her birinin uygun bir ticaret çözümüne sahip olması gerektiğine inanıyor. Bu yüzden platform aşağıdaki gibi seçeneklere sahip:
• Auto-Trade (Kopyalama Ticareti): Bu, yeni başlayanlar ve ticaret yapmak zorunda olmayanlar için, “mycryptobook” da önde gelen yatırımcılardan seçilebilecek, potansiyel takipçiler için listelenen yatırımcıların alım satım performansını gösteren değişim platformunda sahip olunan bir özelliktir.

• Akran kredilendirme opsiyonları, yatırımcıların kullanılmamış cüzdan bakiyelerini, daha büyük bakiyelerle işlem yapmak isteyen platformdaki diğer yatırımcılara borç vermelerini sağlıyor. 

• Kripto varlıklarının fiat’a kolay dönüştürülmesi için banka kartı.

• Kriptografik anahtarları yönetmek için gelişmiş donanım güvenlik modülleri tarafından desteklenen sunuculardan tüm yönleri kapsayan çok katmanlı güvenlik özellikleri, çevrimiçi: diğerleri arasında çevrimdışı oran dengelemesi bakımı.

• Diğer özellikler arasında BTML tokenleri sahipleri için ücretsiz alım satım sinyalleri, Alternatif olarak büyük forex çiftleri sunma, fiat, paypal, hediye kartları, 24 saat müşteri hizmetleri gibi ödeme araçlarını kullanarak BTC Market bünyesinde eşler arası.

Twitter: https://mobile.twitter.com/Bitmillex_ICO
Facebook: https://www.facebook.com/Bitmillex/
Reddit: https://www.reddit.com/r/Bitmillex/
Telegram: https://t.me/bitmillexofficial

ICO Ekibi

Malcolm Briton
Co-Founder/CEO
Orders Mr. Grant KÖKSALAN
Co-Founder/Lead,Software Designs and Architecture
Rajdeep Dhar
Co-Founder, Head of Business Development
Matthias Van Dooren
Team Lead Social Media Content
Imran Rahman
Lead Exchange and Smart Contracts Developer
Syed Hashim Jamal
CTO
Abdulmajeed Abdul
COO and Lead Investment Contents Dev.
Raees R.A Khan
Lead Security Solutions Developer
Jose Emmanuel
Lead Community Manager
Brian Juat
Community Manager
Gaurav Development Chakraverti
Head of Marketing and PR