Alt.Estate

Emlak İçin ERC-20
Başlangıç 2018-05-30
Bitiş 2018-06-30

ICO Hakkında

Alt.Estate, gayrimenkul sektöründe son derece deneyimli bir ekipten oluşuyor. 2016 yılında 400 milyon dolar değerinde gayrimenkul anlaşmalarına imza atmış, finans ve pazarlama alanlarında güçlü bir ekibe sahipler.

Alt.Estate, müşterilere daha yüksek likidite ve daha düşük maliyet ile bölümler halinde gayrimenkul ticareti yapmalarına imkan sağlamayı hedefliyor. Alt.Estate Protokolü tokenizasyon teknolojisi ile kurumsal yapı ve yasal uygunluk konularını kapsaıyor. Bu yeni protokol emlak sektöründe yeni bir standart olmak için geliştirilen iddaalı bir proje olarak öne çıkıyor.

Alt.Estate sayesinde yatırımcılar, herhangi bir mülke parçalı bir şekilde sahibi olabiliyor. Örneğin,yatırımcı 1 milyon dolar değerindeki bir evin sadece %10 hissesini satın alabilecek ve kripto para borsalarındaki gibi satın aldığı evin hissesini düşük işlem ücretleriyle ve Blockchain teknolojisi güvencesinde hızlı bir şekilde satabilecek. Yani bu proje, merkezi olmayan sistem sayesinde aracılar olmadan, düşük işlem ücretleri ödemeden, güvenli ve hızlı emlak alım-satım işlemleri yapabilmeyi vaat ediyor.

Twitter: https://twitter.com/alt_estate
Facebook: https://www.facebook.com/Alt.Estate/
Medium: https://medium.com/@alt.estate
Telegram: https://t.me/altestate

ICO Ekibi

Vladimir Shmidt
CEO
Alexander Popov
CFO
Anton Lysak
CTO
Ivan Butenko
BizDev Executive
Ivan Sidorov
Development Team Lead
Aler Denisov
Blockchain Engineer
Andrés Mena Alfaro
Regional Manager. Pacific region.
Enoch An
Regional Manager. Asia
Guillaume Ravier-Mizelle
Regional Manager. European Union
Liana Tagirova
CMO
Aleksei Ulianov
Head of Legal
Saruul Nadbitova
BizDev Manager
Vitaly Losev
Business Analyst