IBM Yöneticisinden Bitcoin Tahmini

IBM Yöneticisinden Bitcoin Tahmini

Paylaş
IBM Yöneticisinden Bitcoin Tahmini

IBM yöneticisi ve kripto paralar ile Blockchain teknolojisi başkan yardımcısı olan Jesse Lund, Bitcoin ile ilgili ortalığı sarsacak açıklamalarda bulundu. Lund yaptığı açıklamada, Bitcoin’in göreceği seviyenin 1 milyon dolar olacağını açıkladı. IBM’de yöneticilik yapan Lund, Bitcoin’deki bu fiyat tahminini, Finder.com adlı internet sitesinde yaptığı röportajda belirtti. Bu röportaj esnasında Lund’a 2019 sene sonu itibariyle Bitcoin’in hangi noktada olacağı hakkında da soru soruldu. Lund ise 2019 sonu itibariyle Bitcoin’in 5 bin dolar seviyelerinde olacağını öngördü. Lund’un yanıtladığı sorulardan en ilgi uyandırıcı cevabı ise Bitconi’in 1 milyon dolar seviyesine çıkacağı oldu.

Jesse Lund, Bitcoin hakkında yaptığı tahminleri neye dayanarak yaptığını da ifade etti. Lund, “Eğer Bitcoin tahmin ettiğim 1 milyon dolar seviyesine ulaşırsa, 1 Satoshi’de 1 Cent’e eşit olacak. Bu durumun gerçekleşmesinden sonra kripto para dünyasının toplam işlem hacminin de 20 trilyon dolar olacağını tahmin ediyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Finder.com ile Jesse Lund arasında geçen röportajın devamında ise IBM’in Stellar kripto parası ile olan iş birliğinden ve IBM’in ödeme türlerinden olan Blockchain World Wire’dan söz edildi. IBM, 2017 senesinde bir atılım yaparak Stellar ile iş birliği yaptı. Aynı zamanda IBM, bir ödeme türü olan Blockchain World Wire’ı da geçtiğimiz sene kullanıma açmıştı. Lund yaptığı açıklamanın devamında ise IBM’in diğer kripto paralarla da çalışabileceğini ifade etti.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap