Huobi’nin ABD Biriminden Kötü Haber!

Huobi’nin ABD Biriminden Kötü Haber!

Paylaş
Huobi’nin ABD Biriminden Kötü Haber!

Dünyanın en büyük ve köklü kripto para borsalarından birisi olan Huobi‘nin ABD içerisindeki iştiraki HBUS, 9 Aralık tarihinde yayınladığı bir tweet ile yatırımcılara kötü haberi verdi.

Huobi ABD’den Çekiliyor Mu?

Huobi US’in resmi Twitter sayfasından yapılan duyuruda, HBUS’un işlemlerine son vereceği ve resmen kepenk kapatacağı açıklandı. Bu duyurunun Huobi Global tarafından ABD içerisindeki bütün kullanıcıların hesaplarının Kasım ayı ortasına kadar dondurulacağı duyurusundan sonra gelmesi ise ABD’ye yönelik projelere son verildiği izlenimini yarattı.

Huobi konu hakkında yaptığı açıklamada ABD içerisindeki regülatörlerin ve regülasyon ortamının kendilerini bu kararı almaya zorladığını ifade etti. O tarihlerde tamamıyla ABD piyasasından çekilmediğini de belirtmiş olan Huobi, ABD iştiraki HBUS’a müşteri yönlendirmeye çalışsa da alınan son karar bu konuda başarısız olunduğunu göstermekte.

Başka bir dev kripto para borsası Binance de aynı Huobi gibi ABD’ye özel ayrı bir platformu hayata geçirdi ve şu an Binance US için işler oldukça yolunda gitmekte. Binance aslında sadece ABD içerisindeki girişimi ile değil, vadeli işlem platformu Binance Futures ile rekor kırmayı başarmıştı.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap