Huobi ve OKEx Kızgın Yatırımcılara Telafi Önerdi!

Huobi ve OKEx Kızgın Yatırımcılara Telafi Önerdi!

Paylaş
Huobi ve OKEx Kızgın Yatırımcılara Telafi Önerdi!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında gösterilen Huobi ve OKEx, geçtiğimiz haftalarda yaşanan kripto para piyasasındaki panik ile çöken platformlarından dolayı yatırımcılara telafi önermeye hazırlanıyor.

Huobi ve OKEx Güven Tazeledi

12 Mart tarihinde yaşanan kripto para piyasalarının çöküşüne aslında hiçbir kripto para borsası hazır değildi. Bazı platformlar teknik sorunlar yaşadı ve Huobi ile OKEx de çok fazla yatırımcının işlem yapmaya çalışması nedeniyle tıkanıklık yaşadı.

Birisi Singapur, diğer ise Malta merkezli olan kripto para borsaları müşterilerin şikayetlerini işleme koymak için farklı çalışma ekipleri oluşturdu. Buna ek olarak 23 Mart tarihinde bilinmeyen bir grup insanın Huobi’nin Çin içerisindeki ofisinin önünde toplandığı ve haklarını aradığı da aktarılıyor. Huobi sözcüsü ise yerel medyaya yaptığı açıklamada toplanan kişilerin Huobi Global müşterisi bile olmadığını vurguladı.

Huobi sözcüsü o esnada en az zarar gören ve çoğunlukla işlevsel kalan nadir platformlardan olduklarını belirttikten sonra yine de zarar edenlerin [email protected] adresinden zararlarını karşılayabileceklerini aktardı.

OKEx de kısa süreli bir çöküş yaşadıklarını belirttikten sonra, özellikle vadeli işlemlerde zarar eden kullanıcıların iletişime geçmesi durumunda zararlarının tazmin edileceğini belirtti. Şirket tarafından yapılan açıklamada durumdan etkilenen kullanıcılar ile iletişime geçildiği ve karşılıklı talepleri karşılayan bir anlaşmaya varıldığı da vurgulandı.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap