Huobi, BAE Merkezli Bir Gayrimenkul Firması ile Anlaştı

Huobi, BAE Merkezli Bir Gayrimenkul Firması ile Anlaştı

Paylaş
Huobi, BAE Merkezli Bir Gayrimenkul Firması ile Anlaştı

Dünyanın en önde gelen borsaları arasında yer alan Huobi; Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir gayrimenkul firması ile anlaştı. Yapılan anlaşma kapsamında, bundan sonraki süreçte ülkede kripto para ile gayrimenkul satım alımının önü açılacak.

Dubai’de yer alan ve teknoloji odaklı bir gayrimenkul firması olan fäm Properties ile anlaşma yapan firma, bundan sonraki dönemde Bitcoin, Ethereum, XRP ve de diğer büyük stabil kripto paralar ile bu işlemin yapılmasına aracılık edecek.

Gayrimenkul şirketinin CEO’su Feras Al Msaddi, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Bu iş birliği ile birlikte, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz bu işi çok daha kolay bir şekilde yapabilecek. Kripto paralar, son dönemde dünyada çok büyük bir hız kazanan bir ödeme metodu. Biz de, kripto paraları bu alanda sunduğumuz opsiyonlar arasına ekledik. Bundan dolayı çok mutluyuz.”

Huobi OTC kurucu ortağı Mohit Davar ise, yaptığı açıklamada borsanın firmaya, kripto paralar ile ödeme almak konusunda gereken alt yapı desteğini ve likiditeyi sunacağını ifade ederken, yatırımcıların bu ödeme metodu ile çok daha rahat bir şekilde iş yapabileceklerini belirtti.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap