HTC ve Binance’den Dev Ortaklık: Binance Phone Geliyor!

HTC ve Binance’den Dev Ortaklık: Binance Phone Geliyor!

Paylaş
HTC ve Binance’den Dev Ortaklık: Binance Phone Geliyor!

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin borsası Binance, Binance DEX ve Binance Blockchain’ini destekleyen EXODUS 1’i piyasaya sürmek üzere telefon devi HTC ile birlikte çalışıyor.

Binance, EXODUS 1’i piyasaya sürmek için HTC ile birlikte çalışıyor

Son zamanlarda aktif olarak varlığını genişleten ve BTC vadeli işlemlerine de başlamış olan öncü kripto para borsası Binance, sınırlı sayıda kripto telefonunu piyasaya sürmek için HTC ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. Bu telefonlar kripto cüzdanlarına ek olarak, Binance Ledger’ını ve Binance merkezileştirilmemiş kripto alım satım platformunu otomatik olarak destekleyecek. Binance bir blog yazısında, müşterilerin Binance DEX’te işlem yapmalarını ve Binance zincirinin kullanımından faydalanmalarını sağlayacak bir DLT telefonunu piyasaya sürmek için HTC ile birlikte çalıştığını söylüyor.

Bu akıllı telefonda, Binance DEX, HTC’nin yerel kripto cüzdanı -Zion Vault- ile entegre olacak ve bu, müşterilerin doğrudan DEX üzerinden işlem yapmalarını sağlayacak. Daha önce, EXODUS isimli kripto telefonunun en son sürümünün kullanıcıların üzerinde tam ölçekli bir Bitcoin node’si çalıştırmasına izin verdiği bildirildi. HTC’den Phil Chen, bu işbirliğinin kripto borsalarını kullanmanın ve onlara mobil cihazlardan erişmenin mevcut paradigmasını değiştireceğine inanıyor. Binance ile ilgili kritik gelişmeler adına “Sıcak Gelişme: Binance’de Tüm İşlemler Askıya Alınıyor! İşte Detaylar…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap