Horizen, Kullanıcıları Bitcoin Borsası Bitfare’e Karşı Uyarıyor

Horizen, Kullanıcıları Bitcoin Borsası Bitfare’e Karşı Uyarıyor

Paylaş
Horizen, Kullanıcıları Bitcoin Borsası Bitfare’e Karşı Uyarıyor

Kriptokoin – Horizen, potansiyel dolandıcılık tabanlı kripto borsası Bitfare için kullanıcılara bir uyarı yayınladı.

ZEN tokenının yaratıcısı Horizen, kullanıcılara bir dolandırıcılık faaliyeti olarak çalışabileceğini iddia ettiği kripto para birimi borsası Bitfare için bir uyarı yayınladı.

4 Ocak’ta yayınlanan resmi bir blog gönderisine göre Horizen, borsanın “kullanıcılara güvenini kazanmak isteyen kötü niyetli bir varlık” olduğunu ileri sürmek üzere nedenleri olduğu için kullanıcılara Bitfare’den uzak durmaları konusunda uyarılarda bulunuyor. Horizen, kullanıcılarına ZEN tokenını veya başka herhangi bir kripto para birimini borsaya göndermemelerini söylüyor.

Blog yazısı Aralık ayında Bitfare’in ZEN ticaret çiftlerinidesteklemeye başladığını duyurmasından sonra geliyor.

Konuyla ilgili olarak yapılan güncellemede şu ifadelere yerveriliyor:

Duyuruyu izleyen saatlerde, orijinal duyuruyu 20 Aralık’tatüm kanallardan çekmemize yol açan çok sayıda küçük müşteri hizmetleri vekullanıcı deneyimi sorunlarından haberdar olduk.

Duyuru şöyle devam ediyor:

4 Ocak itibariyle, küçük müşteri sorunları cüzdanbakiyelerine yükseldi ve mevduat geçmişleri açıklama yapılmadan sıfırlandı.

Horizen, topluluğu herhangi bir saklama borsasına veya servis sağlayıcısına ZEN gönderirken “aşırı dikkat”li olmaya çağırıyor ve kuruluşlardan tokenı listelemeden önce gereken özeni göstermeyi talep ediyor. Şirket, gelecekte yapılacak işbirliği duyurularını, daha fazla dolandırıcılık potansiyelini sınırlamak için “başarılı bir geçmiş performansına sahip iyi kurulmuş borsalar ve hizmetler” ile sınırlayacağını açıkladı.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap