Hilton Otelleri Bat Tokenını Kabul Ediyor

Hilton Otelleri Bat Tokenını Kabul Ediyor

Paylaş
Hilton Otelleri Bat Tokenını Kabul Ediyor

Hilton oteli tam 250 bin farklı firma ile beraber Basic Attention Token’ı (BAT) kabul edecek. Böyle bir hamlenin gerçekleşmesi, kripto para dünyasını oldukça sarsacak. BAT tokenı olan kişiler, Hilton otelleri başta olmak üzere diğer 250 bin markadan diledikleri hizmeti ve ürünü satın alabilecek. Bat token kurucuları, 250 bin markayla tek tek görüşüp anlaşma imzalamadı. BAT’ın kurucuları, bütün bu 250 bin markayı portföyünde bulunduran TAP Network ile anlaşmaya vardı. TAP ile yapılan anlaşma, bünyesinde barındırdığı tüm firmaları da kapsadığı için 250 bin firmada bu ortaklıktan paylarını alacak.

BAT bu hamle sayesinde elinde çok büyük bir kitle tutmayı başaracak. Gerçekleşecek olan bu anlaşmaya dair haber ilk olarak dün Mobile World Congress’de duyuruldu. Bu anlaşma sayesinde BAT, ilk defa gerçek bir kullanım alanına sahip olmuş olacak.

TAP Network CEO’su Lin Dai, Crypto Briefing’e birtakım açıklamalarda bulundu. Dai yaptığı açıklamada, elinde BAT tokenı bulunduran kişilerin ellerindeki bu kripto parayı gerçek para gibi kullanmalarına çok az bir zaman kaldığını ifade etti. Dai ayrıca, BAT tokenının 50 bin restoranda geçerli olacağını da belirtti. Bunun yanında Starbucks ve Amazon gibi yerlerden hediye çeki de alınabilecek. BAT tokenı, anlaşma sağlandığı takdirde dünyada 200 binden fazla oteli bulunan Hilton otel zincirinde de geçerli olacak. BAT tokenına sahip olan kişiler eğer TAP Network anketlerine katılırsa, ekstradan BAT tokenına sahip olacaklar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap