Heyecanlandıran İddia: Binance ve Ripple Ortaklık Kurdu! “Muhteşem Fiyatlar Ufukta”

Heyecanlandıran İddia: Binance ve Ripple Ortaklık Kurdu! “Muhteşem Fiyatlar Ufukta”

Paylaş
Heyecanlandıran İddia: Binance ve Ripple Ortaklık Kurdu! “Muhteşem Fiyatlar Ufukta”

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) yatırımcıları, Ripple ile dev kripto para borsası Binance arasında bir ortaklık olduğuna dair kanıtlar ortaya çıktığını söylüyor.

Binance ve Ripple arasındaki yeni ortaklık söylentileri yatırımcıları heyecanlandırdı

Şubat ayında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao,  şirketin talep üzerine Likidite (ODL) olarak adlandırdığı XRP destekli sınır ötesi ödeme çözümünü desteklemek için gelecekte San Francisco startup’ında “kesinlikle” yer alacağını söyledi. ODL, bankalara ve finans kuruluşlarına, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak yurt dışına para göndermek için yasal olarak uyumlu bir yol sağlamak üzere tasarlandı.

Kaynak: Twitter

Uygulama fiat’ı kabul edebilen ve XRP’deki eşdeğer değerinin fiat’a geri dönüştürüldüğü başka bir ülkedeki uygun borsaya gönderebilen kripto borsalarına dayanır. Şimdi, XRP topluluğunun üyeleri, ODL hacmini saptamak için tasarlanmış bir izleme aracının, Rus rublesi ile ilgili bir dizi olası ODL işlemini keşfettiğini söylüyor. Yatırımcılara göre şirket, Ekim ayında rubleyi desteklemeye başlayan Binance ile yeni işlemleri birleştirdi. Yatırımcılar konu üzerine şu şekilde yorumlarda bulundular:

Bu, Binance’in ODL borsası rolünü oynayacağını gösteriyor. Bu dinamit hacmi olacak. Daha fazla hacim, Binance için daha fazla fayda anlamına gelir. İyi iş Binance’in CEO’su Changpeng Zhao. Rus koridoru bu sabahtan beri açık.

Binance XRP işlemlerini destekleyen borsalar arasına girerse “patlayıcı bir hacim” görülebilir!

Şimdiye kadar, Binance CEO’su Changpeng Zhao konuya yönelik yorum taleplerine cevap vermedi. Ripple, ODL’nin likiditesini artırmak için kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklıklar kurduklarını duyurdu. Eğer piyasadaki Ripple ile Binance arasındaki ortaklığa yönelik söylentiler doğruysa uzmanlara göre, XRP işlemlerinde ve fiyatlarında toparlanma görülebilir.

Üçüncü en büyük kripto para birimi  Ripple, yazım sırasında yüzde 1,25 oranında düşüşle 0,22 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 9,6 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ripple yazım sırasında piyasa değeriyle 1,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor. Ripple’la ilgili kritik fiyat tahminleri için “Piyasa Analisti “Ripple Yeni Başlıyor” Dedi ve Bu Seviyelere İşaret Etti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap