Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var!

Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var!

Kripto para yatırımcının en büyük araştırmalarından biri uzun vadede üzmeyecek güçlü bir altcoin sepeti. Beklendiği gibi Bitcoin ve Ethereum bu sepette her zaman en büyük paya sahip. Ancak, ilk 20 arasında olmasalar da MANA, QNT ve ATOM gibi altcoin’ler de sık tercih ediliyor. Çeşitli piyasa ve yatırımcı verilerini analiz eden Real Vision Bot, güvenilir bir altcoin sepeti için çeşitli coin’leri seçti. Gelin, haftalık olarak yayınlanan tahminlerin son durumuna göz atalım…

Real Vision Bot’un güncel portföyü

En yeni haftalık kripto sepeti, piyasaları tahmin etme konusunda üne sahip bir robot tarafından açıklandı. Real Vision Bot, her hafta yeni algoritmik portföy derecelendirmeleri sağlamak için kripto para birimi ile ilgili anketleri analiz eder. En son ankete dayalı portföy tahsisinde 14 farklı kripto para birimini kapsayan çeşitlendirilmiş bir strateji gösterilmekte. Bitcoin (BTC) %17,8 ile en popüler kripto olurken, piyasa liderini %11,6 ile Ethereum (ETH) ve Terra (LUNA) takip ediyor. Polygon (MATIC) %10,2’lik paya sahip, onu %8,15 ile Fantom (FTM) ve %7,64 ile Cosmos (ATOM) izliyor. Yatırımcıların borsa portföylerindeki diğer altcoin projelerinin tümü toplamın %6’sından daha az. Genel görünüm şu şekilde:

BTC Piyasası: Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var! 1

Portföy botunun altcoin sepeti

Real Vision Bot, kendi başına bir portföyde sunuyor. Şu anda on kripto para birimiyle ilgileniyor ve BTC, %27,3 ağırlıkla sepete liderlik ediyor. LUNA %18,6 ile ikinci sırada yer alırken, stablecoin likidite kaynağını %18,3 ile ETH izliyor. Bot, ATOM’a %12,3, ardından hem THORChain (RUNE) hem de Avalanche (AVAX) için %9,84 tahsis ediyor. Kalan dört kriptonun ağırlığı %2’den az.

BTC Piyasası: Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var! 2

Kripto yatırımcılarının borsa varlıklarına belirli varlıkları ekleme konusundaki kümülatif eğilimleri hakkındaki en yeni anket bulguları da Real Vision Bot tarafından ortaya çıkıyor. Bitcoin %70, Ethereum %50, Cosmos %39 ve hem Polygon hem de Terra %36 fazla ağırlığa sahip.

BTC Piyasası: Herkesin İzlediği Bot, Altcoin Sepetini Açıkladı: Bu Coin’ler Var! 3

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Real Vision Bot’un geçmiş portföy tahsislerine buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap