Hedge Fon Yöneticisi, Bitcoin’de 500 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

Hedge Fon Yöneticisi, Bitcoin’de 500 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Hedge Fon Yöneticisi, Bitcoin’de 500 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, son düşüş trendine rağmen Bitcoin (BTC)’in nihayetinde 500.000 dolar değerinde olacağı konusunda iyimser. Scaramucci, kesin nedenini belirleyemediğini ancak BTC’nin Nasdaq’ta listelenen bazı hisse senetlerinin performansını yakından takip ettiğini söyledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

BTC Piyasası: Hedge Fon Yöneticisi, Bitcoin’de 500 Bin Dolar İçin Tarih Verdi! 1

Bitcoin için 500 bin mümkün mü?

Yönetici, “Dürüst olmak gerekirse, nedenini bilmiyorum. Muhtemelen sayısız faktör var, ancak bence en ilginç şey, Bitcoin’in artık daha yüksek büyüme, daha yüksek riskli Nasdaq hisseleri ile çok sıkı bir şekilde ilişkili olmasıdır” diyor. Scaramucci ayrıca, uzun vadeli Bitcoin yatırımcılarının, tıpkı e-ticaret devinin ilk günlerinde Amazon’u elinde tutanlar gibi ödüllerini alacağını söylüyor. Ünlü yönetici konu hakkında şöyle konuşuyor:

Bitcoin, 2012’den bu yana 10 kez en az %50 düşüş yaşadı. Geçen yıl, en sonuncusu ve aynı zamanda 2021 Mayıs’ında olmak üzere iki %50’lik düşüş yaşadık. Kendinizi bu tür bir oynaklık hareketine maruz bırakmalısınız. İnsanlara Amazon‘un halka arzının 20. yıl dönümünde Jeff Bezos’un söylediklerini hatırlatıyorum. İnsanlar ‘Vay, hisse senedi çok oynak. Orada nasıl dayanabildin?’ Ve ‘Eh, ben daha çok kullanıcılara ve gelir artışına odaklandım’ dedi.

BTC Piyasası: Hedge Fon Yöneticisi, Bitcoin’de 500 Bin Dolar İçin Tarih Verdi! 2

Yöteciye göre Bitcoin için, bir ağ olduğu için, cüzdan büyümesine ve ağdaki insanlar arasındaki etkileşime odaklanmamız gerekiyor ve bu yüzden nihayetinde Bitcoin’in yarım milyon dolar değerinde olacağını düşünüyor. Ona göre muhtemelen dört ila beş yıl sürer. Yolculuk sert olacak ama kesinlikle buna değer görüşünde. Scaramucci, kriptodaki benimseme eğrisinin, bundan dört ila beş yıl sonra Bitcoin değerinde beklenen artışla bir ilgisi olduğunu söylüyor.

Bununla ilgili çok fazla araştırma var ve insanlar Bitcoin’e nasıl değer verebilirsiniz? Temel olarak, ağla ilgili Bitcoin’e değer verebilirsiniz. MIT profesörü Robert Metcalfe’nin bir keresinde söylediğini hatırlayın: “Bir faks makinesi muhtemelen değersizdir, ancak 100 milyonunun bir değeri vardır.” Ağın kendisi bir değere sahiptir ve insanlar Bitcoin üzerinde temel analizlerini yaptıklarında yanılıyorlar.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap