Hangi Borsa Hangi Koin İçin Ne Kadar Faiz Ödüyor?

Hangi Borsa Hangi Koin İçin Ne Kadar Faiz Ödüyor?

Paylaş
Hangi Borsa Hangi Koin İçin Ne Kadar Faiz Ödüyor?

Bugün yüzde 12 gibi etkileyici bir yükseliş ile en büyük 10 kripto para birimi arasına girmeyi başaran Tezos, aslında bu başarısının çoğunu staking olarak bilinen hizmete borçlu. Temel olarak borsada tutulan koin üzerinden borsanın size belirli bir pay veya faiz ödemesi olarak bilinen staking, birçok kripto para borsası tarafından sunulmaya başlandı ve bunun geleceğin trendi olduğu tahmin ediliyor.

Kripto Para Borsalarının Staking Oranları

Ico Analytics tarafından yapılan araştırmaya bakıldığında, staking konusunda en çok borsada yer alan kripto paraların XTZ ve ATOM olduğu görülmekte.

var ai_block_div=document.getElementsByClassName(‘ai-viewports’);ai_insert_code(ai_block_div[ai_block_div.length-1])

Verilen pay konusunda hangi borsanın daha cömert olduğu konusu ise kripto para birimine göre değişiyor. Binance kripto para borsasına baktığımızda Atom için verilen yüzde 12 faiz oldukça etkileyici gözükmekte. Bir borsa tarafından herhangi bir kripto para birimi için verilen en yüksek oran ise yüzde 12 ile yüzde 25 arasında değişen oranı ile Gate.io ve ONT kripto para birimi olarak gözükmekte.

Huobi Wallet’in ATOM gibi önde gelen bir kripto para için yüzde 20’ye varan faiz vermesi de oldukça kazançlı bir seçenek olabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap