Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste!

Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste!

Altcoin yatırımcıları Nisan ayının son gününde Bitcoin fiyatının 29.000 dolar bölgesindeki hareketlerini yakından izliyor. Düşen Bitcoin fiyatı ve dominansı, ralli yapacak altcoinler hakkında ipuçları verecek. Yeni teknik tahliller, SOL ve LTC üzere devlerin baş rol oynayabileceğini gösteriyor.

Teknik tahliller bu altcoinler için yeşil ışık yakıyor

Solana (SOL)

Solana’yı (SOL) çevreleyen hype, yeni yatırımcılar eşliğinde ivme kazanıyor. En son Messari raporu, Solana’da kilitlenen dolar cinsinden toplam kıymetin çeyrekten çeyreğe %23,5 yükseldiğini gösteriyor.

Fiyat açısından SOL, düne nazaran %1,3 yükseldiği 23.54 dolardan süreç görüyor. Alıcılar 22,8 dolar düzeyinin yakınında ivme kazandıkça Solana düşüş aralığından başarılı bir biçimde çıktı. Fiyatın EMA-200’ün 25,16 dolarlık kirik direncini aşması, boğaların tekrar sahne aldığını gösterecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste! 1

Bu hareket daha sonra, boğalarını 29.77 dolarlık şiddetli dirence gerçek bir ralli yapmaya teşvik edecek. Boğalar başarılı olursa, yeni bir üst hareket başlatabilirler. Analist Shayan Chowdhury, bu noktada 38,8 dolara kadar yükseliş bekliyor.

Bununla birlikte, ayılar ralliyi engellemeyi hedefliyorsa, fiyatı süratle EMA-100 takviye düzeyi olan 21,6 doların altına çekmeleri gerekecek. Bu hareket, potansiyel olarak SOL fiyatını 16,49 dolar taban bölgesine sürükleyebilir.

Polygon (MATIC)

Yakın vakitte Google Cloud, geliştiricilerin web3 eserlerini dağıtmalarına yardımcı olmak için Polygon ile paydaşlık kurarak yatırımcılar ortasında itimadı artırdı. Şu anda MATIC fiyatı, son 24 saate nazaran sabit kaldığı 0,98 dolar bölgesine süreç görüyor.

Günlük grafikteki uzun fitilli mum, boğaların 0,94 dolarlık takviye düzeyini şiddetle savunduğunu, lakin ayıların şimdi pes etmediğini gösteriyor. Bununla birlikte, 20 günlük EMA’nın 1,05 dolardan aşağı inmesi ve negatif RSI, ayıların şu anda üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor. Satıcılar artık, 20 günlük EMA ile direnç çizgisi ortasındaki bölgedeki toparlanmayı durdurmaya çalışacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste! 2

Bu durumda, gelecek hafta muhtemelen 1,08 doların üzerinde bir kırılma meydana gelecek. Teknik tahlillere nazaran, MATIC boğalarının sıradaki gayesi 1,17 dolar. Öte yandan, fiyat direnç çizgisinden geri çekilirse, 0,93 doların altındaki alçalan üçgen modelinin oluşumunu gösterecek. Bu takviye düzeyi ihlal edilirse, MATIC fiyatı 0,7 dolara düşebilir.

Litecoin (LTC)

Bugün Litecoin için epeyce dalgalı geçti. Yatırımcıların denetimi ele geçirmek için hem yükseliş hem de düşüş teşebbüsleri başarısız oldu. Tipik olarak, bu tıp dalgalı günler, birkaç gün süren bir menzil daralması periyodu ile takip edilmektedir.

Yazım sırasında, LTC fiyatı 24 saat içinde %1’in altında artışla 90.55 dolardan süreç görüyor. LTC, EMA-20’nin üzerinde tutunursa, önümüzdeki hafta 102 dolarlık direnci kırabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Haftaya Ralli Beklenen Altcoinler Muhakkak Oldu: İşte Liste! 3

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Litecoin’in üçüncü halving aktifliğine yalnızca 100 gün kaldı. Birçok analist, fiyatın 2 Ağustos halving’den evvel 100 doları aşmasını bekliyor. LTC daha evvel, bu seviyeyi süratli bir formda kırabileceğini göstermişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap