Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti!

Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti!

Lider kripto para Bitcoin (BTC) sık sık manşetlere çıkıyor. Bununla birlikte, gelecek vaat eden çok sayıda öteki kripto varlık da dikkate alınmaya paha. Analistlere nazaran, piyasadaki sakinliğe karşın genel kanı, dalın önümüzdeki aylarda büyük olasılıkla yükselişe geçeceği tarafında. Bu doğrultuda analistler nispeten uygun fiyatlı oldukları için patlayıcı potansiyeli olan 5 altcoin seçti.

İlk sıradaki altcoin: Tron (TRX)

TRON (TRX) piyasası, TRON Sanal Makinesi’nin (TVM) başarısına ve DWF Labs ile yakın vakitte yapılan işbirliğine atfedilen değerli bir büyüme kaydetti. Bilhassa, Messari’nin yakın tarihli bir raporu, Tron’un evvelki çeyrekteki büyümesine dikkat çekti. Rapor, TRON’un günlük ortalama etkin hesaplarında, yeni hesaplarında ve süreçlerinde sırasıyla %14, %13,4 ve %28,9’luk artışlarla kayda paha artışlar olduğu vurguladı.

Sürekli olarak 0,076 doların üzerinde süreç görmesine karşın, analistler TRON hakkında optimist olmaya devam ediyor. Ayrıyeten, devam eden düşüş şartlarında geri dönebileceğini ve yatırımcılar için değerli getiriler sağlayabileceğini öne sürüyorlar. Bu da altcoin projesini cazip bir yatırım seçeneği haline getiriyor. Yazı sırasında TRX, son 24 saatte %1’den az paha kazanarak 0,08 dolardan süreç görüyordu.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti! 1TRON bir günlük fiyat grafiği

Popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB) de listede

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere meme coin, Shibarium’u başarılı bir formda tekrar piyasaya sürdü. Bunun akabinde kripto piyasasında dikkatleri üzerine çekti ve kendini yeniledi. Kesintiler başlangıçta ağ tıkanıklığı nedeniyle yine başlatmayı etkiledi. Bununla birlikte, tahlil, başta Polygon (MATIC) olmak üzere başka kripto varlıklarından takviye aldıktan sonra faaliyetlerine devam etti.

Shibarium’un kullanıma girmesi Shiba Inu (SHIB) ağı için değerli bir on-chain büyümeye yol açtı. Buna nazaran Shibarium’un yine piyasaya sürülmesi yalnızca bir gün içinde 35.000 yeni cüzdanın açılmasını sağladı. Böylelikle, toplam kullanıcı sayısı 100.000’in üzerine çıktı. Analistler, bu yenilenen ilginin altcoin fiyat artışını desteklemesini bekliyor. Yazı sırasında SHIB 0,0000079 dolar pahasında ve son 24 saat içinde %3’lük bir düzeltme yaşadı.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti! 2SHIB bir günlük fiyat grafiği

Patlayıcı potansiyeli olan üçüncü altcoin: Hedera (HBAR)

Hedera (HBAR) geçtiğimiz ay boyunca kripto para ünitesinde kıymetli bir ilgi gördü. Böylelikle, genel olarak olumlu bir eğilim sürdürdü. Token kıymetindeki kısa müddetli düzeltmeye karşın, altcoin öteki on-chain ölçümlerde kayda bedel çıkarlar gösterdi. Örneğin, HBAR etrafındaki toplumsal aktivite 8 Ağustos’a kadar bir hafta içinde %200’ün üzerinde artış kaydetti. Bunun tarihi olarak fiyat artışlarının habercisi olan bir model olduğunu belirtmek gerekiyor.

Ayrıca, Hedera’nın potansiyeli, Hedera ağında başlatılan Calaxy üzere platformlarla yaptığı işbirliği üzere stratejik iştiraklerle destekleniyor. Bu iştirak, Blockchain’in Web3 periyodundaki rolüyle uyumlu. Ayrıyeten, içerik oluşturucudan para kazanma fırsatlarını artırıyor. Yazı sırasında HBAR, son 24 saat içinde %5’lik bir düzeltmeyi yansıtarak 0,05 dolardan süreç görüyordu.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti! 3HBAR bir günlük fiyat grafiği

Vechain (VET)’i de unutmuyoruz!

Vechain’in (VET) fiyatı, evvelki kazanımları geri alarak istikrarlı bir biçimde düşüyor. Ne yazık ki, satıcılar tepeyi elinde tuttuğu ve genel kripto para piyasasına paralel olarak fiyatı düşürdüğü için, evvelki yüksek düzeyini aşmak için kâfi alıcıyı çekmekte zorlandı. Düşüş fiyatına karşın VET, en umut verici altcoin projelerinden biri olarak kabul görmeye devam ediyor.

Kripto, stratejik işbirlikleri üzere çeşitli teşebbüslere güveniyor. Örneğin VeChain, yapay zeka firması SingularityNET ile güçlerini birleştirerek bu gelişmekte olan teknolojiyi benimseyen en son Blockchain geliştiricisi oldu. Bu stratejik iştirak, gelişmiş yapay zeka algoritmalarını kullanarak ve VeChain’in kurumsal datalarından yararlanarak iklim değişikliğiyle gayret etmeyi amaçlıyor. Yazı sırasında VET 0,02 dolar kıymetindeydi ve son 24 saat içinde %4’ün üzerinde paha kaybetti.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti! 4VET bir günlük fiyat grafiği

Son sıradaki potansiyelli altcoin: Chiliz (CHZ)

Chiliz (CHZ), hakim olan düşüş eğilimli piyasa hassaslığından etkilenmesine karşın haftanın büyük bir kısmında olumlu fiyat hareketi yaşadı. Fiyattaki bu artış, projenin 2023’ün başlarında bir main-net yükseltmesi sunmasıyla tıpkı vakte denk geldi. BNB Chain’den türetilen yükseltme, ekosistemdeki spor ve cümbüş kripto paralarını desteklemek için tasarlanan CAP20 olarak bilinen yeni bir token standardı getirdi.

Önemli bir gelişme olarak Binance, Chiliz 2.0 main-net’ini entegre etme niyetini açıkladı. Bu entegrasyon, mahallî CHZ tokenları ve fan tokenları da dahil olmak üzere tüm Chiliz tabanlı tokenları mevcut BEP2, BEP20 ve Chiliz Legacy Chain adreslerinden CAP20 token standardına otomatik olarak dönüştürecek. Bu ortada CHZ 0,06 doar bedelinde ve son 24 saat içinde neredeyse %4’lük düşüş gördü.

BTC Piyasası: Haftaya Bu 5 Altcoin Alınır! Analistler Patlayıcı Olanları Seçti! 5CHZ bir günlük fiyat grafiği

Makaledeki görüşler ve varsayımlar analistlere ilişkin olup, mutlaka yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap