Haftalık NFT Token İncelemesi: İşte Değerli Gelişmeler!

Haftalık NFT Token İncelemesi: İşte Değerli Gelişmeler!

Paylaş
BTC Piyasası: Haftalık NFT Token İncelemesi: İşte Değerli Gelişmeler!

Apecoin (APE) etrafındaki hype ile beraber tekrar canlanan NFT token piyasasında neler yaşandı? İşte haftanın en önemli gelişmelerinin özeti…

Bu hafta NFT token piyasasında neler yaşandı?

OpenSea’nin iki düzineden fazla kullanıcıyı etkileyen ve kötü aktörlerin kendilerine ait olmayan NFT’leri güvence altına almasına izin veren bir kimlik avı saldırısına maruz kaldığı haberi geldi. Saldırganlar, saldırının ardından 1.000’den fazla ETH çekmek için Tornado Cash’i kullandılar. NFT web sitesi Mintable, çalınan üç NFT’yi bulmayı ve bunları gerçek sahiplerine iade etmeyi başardı. NFT’lerin, diğer NFT pazar yeri LookRare’den takip edildiği bildirildi.

BTC Piyasası: Haftalık NFT Token İncelemesi: İşte Değerli Gelişmeler! 1
  • Associated Press (AP) NFT satışını kapattı. Daha önce, “Akdeniz’de aşırı kalabalık bir teknede sürüklenen göçmenlerin” videosunun yeni bir NFT’sini yayınlamıştı. Birçok gazeteci, AP’nin NFT’yi insanların çektiği acılarla ilgili konularda farkındalık yaratmak için mi yoksa başka bir şey yapmak isteyen kişiler için mi yayınladığını soruyor.
  • Rakuten NFT pazarı yeri yayınlanıyor. Coinbase, New York Menkul Kıymetler Borsası ve diğerleri, OpenSea tarafından yönetilen pazara girmek için kendi NFT pazaryerlerinde çalışıyor. Bu hafta alana giren en son oyuncu, spor ve eğlence etrafında NFT koleksiyonları sunmayı planlayan Japon e-ticaret devi Rakuten.
  • Lüks İtalyan moda markaları Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan Dolce & Gabbana (D&G), uygun gas ücretleri sunan Polygon tabanlı NFT platformu UNXD ile ortaklık kurdu ve NFT koleksiyonlarının genişleteceğini açıkladı.
  • Bu arada, moda markalarından NFT’lere yönelik talep artıyor. Moda markası Bape, giyimde NFT oyununa giren en son ürünlerden.
BTC Piyasası: Haftalık NFT Token İncelemesi: İşte Değerli Gelişmeler! 2

Bu ayın başlarında, Sotheby’s NFT pazarına gelmek için tek partide 104 CryptoPunks olan bir liste duyurdu. Koleksiyonun sahibi, Twitter’dan “@0x650d”, listelemenin önemi hakkında bir çok tweet attı ve bunu “CryptoPunks’ı Çağdaş ve Modern Sanatın en önemli ve yüksek profilli satışlarından bazıları ile aynı seviyede sergileme şansı” olarak nitelendirdi.

Shiba topluluğu Shiboshi’e hazırlanıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız gelişmenin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap