Groestlcoin %226 Oranında Artış Gösterdi

Groestlcoin %226 Oranında Artış Gösterdi

Paylaş
Groestlcoin %226 Oranında Artış Gösterdi

Kripto para dünyasında uzun süredir ciddi bir değişim yaşanmazken şaşırtıcı haber Groestlcoin’den geldi. Groestlcoin adlı kripto para %226 gibi rekor bir artış yaşadı.

Uzun zamandır kripto para dünyasında yaşanmayan bir durum gerçekleşti ve Groestlcoin isimli kripto para, Amerikan Dolarına karşı %226 oranında yükseldi. Bu performanstan sonra Groestlcoin, Bitcoin başta olmak üzere diğer altcoinleri de geri de bırakmayı başardı. GRS tokenı olarak bilinen Groestlcoin, dün 0,23 dolardan işlem görüyordu. Akşama doğru büyük bir yükseliş yaşayan GRS, %226 oranında değer kazanarak 0,75 dolara yükseldi.

Şu sıralar 0,51 dolardan işlem gören GRS, son 2 saat içerisinde 350 milyon doların üzerinde işlem gerçekleşti. Groestlcoin’in güncel hacmi ise 37,2 milyon dolar seviyesinde ve kripto para dünyasında 106. sırada yer alıyor. Tüm bu yükselişin ardından Bitcoin ve Ethereum ise olduğu pozisyonu koruyor.

11 Mart günü Groestlcoin ekibi sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden bir duyuru yayınladı. Yayınladıkları bu duyuruda kripto paralarla kullanılabilen Mastercard banka kartlarının dağıtımına başlandığını duyurdu. İnsanlar bu kart ile dilediği alışverişi kripto paralar üzerinden yapabiliyor. PolisPay adı verilen bu kart, Mastercard’ın geçtiği her yerde geçerli olduğu da açıklandı. Bunun yanında bu kartlarla Mastercard uyumlu bankamatiklerden de para çekilebiliyor. Daha önceden de kripto para dünyasında kripto para banka kartları projesi üretilmişti ancak VISA gibi kuruluşların isteğiyle hiçbiri istediği başarıyı yakalayamadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap