GreenTrust (GNT) Nedir?

GreenTrust (GNT) Nedir?

Paylaş
BTC Piyasası: GreenTrust (GNT) Nedir?

GreenTrust (GNT) nedir? GreenTrust (GNT) Token, adından da anlaşıldığı üzere çevreci, Binance Smart Chain’ı temel alan ve gelişmiş özellikler sağlayan sürdürülebilir DeFi uygulaması içinde çalışabilen bir kripto para birimidir. Bireysel yatırımcılar ve şirketlerin yeşil ekonomi amaçlarına uygun olarak geliştirilen bir projedir. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

GreenTrust (GNT) nedir?

GNT Token, oldukça başarılı bir çevreci anlayışı ile oluşturulan bir projedir. Projenin asıl amacı ise; Karbon ayak izi ve CO2 emisyonlarının dünyaya verdiği zararı en aza indirmektir. GNT Token, 2021’de kripto para madenciliği faaliyetlerinden dolayı doğaya karşı kaynaklanan zararları telafi etmek adına 25.000 ağaç dikecek.

Ayrıca, bireysel ve kurumsal tüm yatırımcılara likidite üzerinden kazanç elde etmeyi amaçlar. GNT Token projesi, staking ve işlem üzerinde olan token kazancını aynı anda gerçekleştirmeyi amaçlar. Yatırımcılar, GNT Token’ın yönetimine katılarak kararlarda oy verme hakkına sahip olurlar. Böylece kendi düşüncelerini de ifade etme şansına sahip olurlar.

Avantajları ve Dezavanatajları

Avantajları

GreenTrust (GNT) Token, yatırımcılarına birçok avantajlar sunar bu avantajlardan bazıları ise;

  • GNT Token, çevrimiçi cüzdanlarda ya da likidite havuzlarında kilitlenip biriktirilip belirlenen vadenin sonunda ise yatırımcısına ekstra token kazancı sağlar.
  • GNT Token, tamamen çevreci bir anlayışa sahiptir. Dünyadaki enerji kaynaklarını korumaya, karbon ayak izi ile CO2 emisyonlarını sıfıra indirme politikasına sahip bir projedir.
  • Yatırımcılar, cüzdanlar arası sınır ötesi transfer gerçekleştirebilir. Ayrıca, Transfer ve takas işlemlerini kısa süre içinde gerçekleşir ve işlem masrafları çok düşüktür.

Dezavantajı ise;

  • GreenTrust (GNT) Token, düşük erişilebilirliğe sahiptir, çünkü şu an sadece üç borsada işlem görmektedir. GNT Token’a diğer hesaplardan ya da borsalardan erişebilmek imkansızdır.

Bu makalede GreenTrust (GNT) nedir? sorusuna sizlerle birlikte yanıt aradık. Bu makale sadece bilgilendirici amaçla kaleme alınmıştır. Bu nedenle herhangi bir yatırım kararınıza referans gösterilemez!

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap