Gözler, Bu Dogecoin Grafiğinde: Sıradakini Gösteriyor!

Gözler, Bu Dogecoin Grafiğinde: Sıradakini Gösteriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Gözler, Bu Dogecoin Grafiğinde: Sıradakini Gösteriyor!

Dogecoin (DOGE), bir boğa bayrağı formasyonundan ayrıldıktan sonra 22 Mart ile 24 Mart arasında %15.3 yükseldi ve ardından Cuma günü bir noktada %5’ten fazla düştü. Meme coin şimdi günlük grafikte bir iç çubuk formasyonu geliştiriliyor. Bu model, bir konsolidasyon dönemini gösterir ve genellikle mevcut trend yönünde bir devam hareketi izler.

Dogecoin neden büyük bir hafta sonu koşusu için hazır görünüyor?

Boğalar, yükseliş trendinde olan kriptolarda iç çubuk kalıpları aramak ister. Bazı yatırımcılar kırılmadan önce iç çubukta pozisyon alabilirken, diğer agresif yatırımcılar formasyonun kırılmasından sonra pozisyon alabilir. Ayılar için, düşüş eğiliminde olan bir kripto üzerinde bir iç çubuk modeli bulmak anahtar olabilir. Boğa yatırımcıları gibi, ayıların da formasyonun kırılmasını oynamak için nerede pozisyon alacakları konusunda iki seçeneği vardır. Ayılar için, kriptonun ana mumun en yüksek aralığının üzerine çıkarsa model geçersiz olur.

BTC Piyasası: Gözler, Bu Dogecoin Grafiğinde: Sıradakini Gösteriyor! 1

Dogecoin Cuma günü dip seviyelere ulaştığında, Perşembe gününün desteğini kaybetmedi ve bu da bir iç çubuk modelini oluşturdu. Yatırımcılar, gelecekteki yönü ölçmek için Dogecoin’in formasyon ile ilişiklisini takip edebilir. Cuma günü, Dogecoin 0.127 dolar ile günün en düşük seviyesine gerilediğinde, alıcılar düşüşü satın aldı, bu da DOGE’nin bölgeden yükselmesine neden oldu. Oluşan dip, 20 Mart’ta 0.117 dolarda oluşturulan bir önceki en yüksek seviyenin üzerindeydi, bu da yükseliş trendindeki bir sonraki en düşük seviyenin şimdi ele geçirildiğini ve Doge’un hafta sonu boyunca daha yüksek işlem görebileceğini gösteriyor.

Hangi seviyeler takip edilmeli?

Dogecoin 24 saatlik işlem seansını 0,13 doların üzerinde kapatırsa, bir çekiç formasyonu oluşturacak ve bu da hafta sonu daha yüksek fiyatların gelebileceğini gösteriyor. Dogecoin, sekiz günlük ve 21 günlük üssel hareketli ortalamaların (EMA) üzerinde işlem görüyor ve sekiz günlük EMA, her ikisi de yükseliş göstergesi olan 21 günün üzerinde trend gösteriyor. DOGE ayrıca 50 günlük basit hareketli ortalamada desteğin üzerinde tutuyor ve bu da uzun vadeli duyarlılığın yükseliş olduğunu gösteriyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Dogecoin teknik analizlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap