Görüntü Paylaşım Devi YouTube, Web 3.0 Yöneticisi Arıyor

Görüntü Paylaşım Devi YouTube, Web 3.0 Yöneticisi Arıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Görüntü Paylaşım Devi YouTube, Web 3.0 Yöneticisi Arıyor

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube, kripto varlıklar NFT’ler ve Web 3.0 teknolojisi hakkında bilgi sahibi bir direktör arıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lider video paylaşım sitesi Youtube yeni bir iş ilanı yayımladı. Google Careers üzerinde yayımlanan ilana göre dev şirket, Web 3.0 konusunda bilgi sahibi bir direktör arayışında. İlana göre pozisyonu dolduracak kişinin kripto varlıkları, blokzincirini, fikir birliği mekanizmalarını, NFT’leri ve diğer Web 3.0 teknolojilerini anlaması bekleniyor. Şirket, söz konusu kişiden YouTube’un Web 3.0 için vizyon, strateji ve yol haritasını tanımlamasını ve uygulamasını istiyor. Ayrıca ürün stratejisini koordine etme, ikna yoluyla liderlik gibi alışılagelmiş niteliklerin yanı sıra YouTube’un Web 3.0 vizyonunun yönetici düzeyindeki tartışmalarda, harici kuruluşlarda ve sektör etkinliklerinde ve sektör ortakları ve yönetim ekipleriyle yönetici düzeyindeki görüşmelerde temsil edilmesi bekleniyor. 

İlan ile ilgilinen kişiler, başvurularını 24 Şubat tarihine kadar iletebilecek.

Benzer Bir İlan Microsoft’tan

Geçtiğimiz günlerde aktardığımız üzere, yazılım devi Microsoft da benzer bir iş ilanı yayımlamıştı. İlana göre yazılım devi, şirketin kripto alanındaki çabalarına liderlik edecek bir iş geliştirme direktörü arıyordu. İlanda Web 3.0 teknolojisi ayrıca vurgulandı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap