Google, Web3 Programını Genişletiyor

Google, Web3 Programını Genişletiyor

Paylaş
BTC Piyasası: Google, Web3 Programını Genişletiyor

Google, Web3 programına 11 Blockchain firması daha ekleyerek genişletiyor.

Blockchain dalının genişlemesi ve benimsenmesinin artmasının akabinde büyük şirketler de dala katılmaya devam ediyor. Web3 alanında adımlarıyla gündeme gelen Google, Web3 programını genişletiyor.

Google, Web3 Programına 11 Yeni Blockchain Firması Ekledi

Google, Web3 startup programını genişleterek 11 Blockchain şirketini programın bir modülü yapacak. Alphabet’in teknoloji şirketi, Google for Startups Cloud Programını büyüttü. 25 Nisan itibariyle Alchemy, Aptos, Base, Celo, Flow, Hedera, Nansen, Near, Polygon, Solana ve Thirdweb üzere Web3 firmalarını programa dahil etti.

Blockchain analitik firması Nansen, tıpkı gün gerçek vakitli Blockchain bilgileri sağlamak için Google Cloud ile paydaşlık kurduğunu açıkladı.

BTC Piyasası: Google, Web3 Programını Genişletiyor 1

Google Cloud‘un Web3 startup’ları için firmaların fon sağlayıp sağlamadığına nazaran ayrılan iki hizmet sunuyor. Tohum yatırımı öncesi şirketler, Google’ın katılacağı Paris Blockchain Week, Consensus ve TOKEN2049 Singapur üzere etkinliklere erişimle iki yıl boyunca geçerli krediler alabilecek. Bu yatırımlar ise 2.000 ABD dolarına kadar Google Cloud kredisi olarak şirketlere verilecek. Yatırım alan startup’lar için ise Google Cloud ve Firebase kullanımı için 200.000 ABD Doları’na kadar kredi, 12.000 ABD Doları kıymetinde Google Cloud Enhanced Support kredisi ve 12 aylık fiyatsız Google Workspace Business Plus fırsatı bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap