Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın!

Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın!

Bitcoin, son 24 saat içinde küçük bir artış kaydetti ve 42.500 dolar civarında 10 günün en yüksek seviyesine sıçradı. Bu sırada, birçok metaverse coin, meme coin ve web 3.0 coin de değer artışı yaşadı. İşte detaylar…

Bu 5 metaverse coin ivme kazandı

Geçen haftanın ortasında yaşanan artan volatiliteden sonra, Bitcoin dakikalar içinde 3.000 dolara yükselse de aynı hızla ve güçlü bir şekilde geri döndüğünde, sakinleşti. Hatta, Cuma günü geç saatlerde etkileyici bir yükseliş başlatmadan önce birkaç gün boyunca 40.000 dolar civarında durdu. Yazım sırasında ise 42.000 dolara yakın seviyelerden el değiştiriyor ve piyasaya yeşil renk hakim Bu sırada, 24 saat boyunca, metaverse alanına odaklanmış 5 projenin coin’i yükselişiyle göze çarptı. Bunların ilki, Avaxtars (AVXT) oldu. AVXT, yüzde 44.9’luk bir artış yaşadı. İkinci olarak Genesis Worlds (GENESIS) yüzde 20.3 oranında değer kazandı. Genesis World, Nisan ayında, evrenine iki yeni gezegen ekleyeceğini duyurdu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın! 1

Rainicorn (RAINI) yüzde 17.7 oranında yükselirken Ariva (ARV), yüzde 15.3’lük artış yaşadı. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, işlem hacmiyle ABD’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’te listelenen Highstreet (HIGH) de en çok yükselenlerin arasındaydı.

Web 3.0 ve meme coin’ler de yükseliş yaşadı

Metaverse coin’lerin dışında meme ve web 3.0 coin’ler de yükseliş yaşadı. Öncelikle meme coin’lere bakarsak Floki Pup (FLOKIPUP) yüzde 69.6’lık bir yükseliş ile meme coin’lerin arasında günün lideri oldu. Öte yandan, dün de yükselenler listemizde yer alan Sincere Doge (SDOGE) yüzde 39.2, Vita Inu (VINU) ise yüzde 18.3 oranında değer kazandı.  SDOGE, geçtiğimiz haftalarda arzının yüzde 20’sini yaktığının haberini verdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın! 2

Web 3.0 coin’leri arasında ise metaverse veya meme coin’leri kadar yükseliş yaşanmamış gibi görünüyor. Ancak yine de Phantasma (SOUL) yüzde 8.78, Saito (SAITO) yüzde 7.22, Holo (HOT) ise yüzde 5.05 oranında değer kazandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs, Web3 ve Metaverse Coin’ler Fırladı: Bu 11’ine Bakın! 3

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap