Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 10 Coin’e Bakın!

Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 10 Coin’e Bakın!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 10 Coin’e Bakın!

16 Mart’ta, Fed’in faiz oranını 25 baz puan artırması eşliğinde Bitcoin boğaları 41 bin 500 dolar bölgesine baskı yaptı. Altcoin piyasası bu ivmeyi ortalama %5’lik kazançlarla takip ederken, mevcut seviyelere küçük bir geri çekilmeyle ulaştık. Diğer yandan, meme ve metaverse coin piyasasında son 24 saatlik kazançlar %50’yi aşıyor. Bu yazıda, günün en fazla yükselen 5 meme ve metaverse projesine, fiyatları hareketi geçiren yakın duyurular eşliğinde göz atalım.

Yeşil tahtanın metaverse coin liderleri

İlk sırada yer alan WRLD, NFT Worlds platformunun ERC-20 tabanlı yerel kripto para birimidir. Metaverse projesi, yakın tarihli NFT staking duyurusu ardından yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. WRLD fiyatı bir süredir bu ivmeyi sürdürüyor. Mevcut seviyelerde, 0.6208 dolar ATH’siyle farkını %60’a kadar indirdi. İkinci sırada, 18 Mart’ta %50 değer kazanan Neos Credits (NCR), herkesin kullanacağı bir metaverse tasarlamayı amaçlayan metaverse sanal gerçeklik platformu. Asyalı kullanıcılar arasında popüler olan NCR, Kasım ayında ulaştığı 9.71 ATH’sinin %90 altında işlem görüyor. Yakın tarihli duyurularında, Neas VR üzerinde yayınlanacak bir metaverse’ten ekran görüntüleri yayınlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 10 Coin’e Bakın! 1

Yukarıdaki projelerle birlikte bugün en fazla yükselen metaverse coin’ler:

  • NFT Worlds (WRLD)
  • Neos Credits (NCR)
  • Netvrk (NTVRK)
  • GridZone.io (ZONE)
  • The HUSL (HUSL)

Bu meme projeleri uçuşa geçti

İkinci kısımda, 18 Mart’ın yüksek performanslı meme projelerini listeleyelim. CMC veya CoinGecko listeleri bu hacimli kripto para birimleri etrafında hızla sönen bir hype dalgası oluşturabiliyor. %20 ile sırada yer alan Floki Pup (FLOKIPUP), kısa bir patlamanın ardından kazanımının büyük bir kısmını kaybetti. HotDoge (HOTDOGE), %12 ile ikinci sırada yer alırken, Şubat ayında kaydettiği 0.000000001015 dolar ATH’siyle farkını yavaşça kapatıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Göğüs ve Metaverse Coin’ler Uçuyor: Bu 10 Coin’e Bakın! 2

Listenin ilerleyen sıralarında, henüz çift haneye ulaşamayan SWOLE, COSHI ve BAN token’lerini görüyoruz. Listenin genel görünümü aşağıdaki gibidir.

  • Floki Pup (FLOKIPUP)
  • HotDoge (HOTDOGE)
  • Swole Doge (SWOLE)
  • CoShi Inu (COSHI)
  • Banano (BAN)

Binance, 10 altcoin için airdrop ve saklama çözümü desteklerini duyurdu. Kriptokoin.com olarak derlediğimiz ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap