Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Tahtadan Fırladı!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin ve diğer kripto para birimleri yatay hareket ederken bazı metaverse ve meme coin projeleri son 24 saatte en çok yükselişi yaşadı. İşte detaylar…

Bu 4 metaverse coin büyük yükseliş yaşadı

Metaverse coin’lere bakıldığında, en çok yükselen kripto para birimi Neos Credits (NCR) olmuş gibi görünüyor. Neos VR, bilinmeyen için tasarlanmış bir metaverse olarak tanımlanıyor. Herkesin sosyal bir ortamda yapacak ilginç veya faydalı bir şeyler bulabilmesi için tasarlanmış, sanal gerçeklik için en çok yönlü ve zengin özelliklere sahip metaverse kaynaklarından biridir.

BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Tahtadan Fırladı! 1

NCR, yüzde 12.6’lık bir yükseliş yaşadı. Öte yandan Ethereum tabanlı VIBE (VIBE) yüzde 10.6, metaverse-NFT-P2E coin’i GameX (GMX) yüzde 8.8; tamamen birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, zengin özelliklere sahip bir Blockchain olan Phantasma (SOUL) yüzde 7.3’lük bir artış yaşadı.

Meme coin’ler de ivme kazandı

Metaverse coin’lerin yanı sıra bazı meme coin’ler de artış yaşadı. Öncelikle Shiba Fantom (SHIBA) yüzde 166.2’lik bir artış yaşadı. Projenin kendi cümlelerine göre “Shiba Fantom, saygı, nezaket ve hayırseverlik üzerine kurulu sürekli büyüyen bir topluluktur. Şimdi neredeyse anında çevre dostu işlemlerle ve Fantom’un Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanarak yüzde 99,9 daha az ücretle kullanıcıların karşısında”.  Öte yandan, Kitty Coin solana (KITTY) yüzde 51.2 yükseldi. Solana ağı üzerine inşa edilen Kitty Coin, “herkesin cüzdanında birkaç KITTY olmasına izin vermek için süper hızlı ve ucuz işlemlerden yaralandığını” söylüyor. KITTY, Solana ekosisteminde en çok yükseliş yaşayan coin oldu.  

Güney Kore merkezli ve Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Jejudoge (JEJUDOGE) yüzde 12.1, topluluk tarafından yönlendirilen bir DeFi kripto para birimi Boss (BOSS) yüzde 12, IoTexHiba (IOSHIB) yüzde 11.4 artış yaşadı. IOSHIB, IoTeX Blockchain’indeki ilk meme coin olma özelliği taşıyor. Ayrıca yatırımcılarına en iyi pasif gelir sağlayan kripto para birimlerinden biri olduğunu iddia ediyor.

BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Tahtadan Fırladı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap