Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 16 Coin Fırladı Gitti!

Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 16 Coin Fırladı Gitti!

Paylaş
BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 16 Coin Fırladı Gitti!

CoinGecko verilerine göre günün yeşil tahta liderleri meme ve metaverse coin projelerini listeleyelim. Fiyatları yükselişe geçiren yakın tarihli duyuruları listede bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz.

Son 24 saatte en çok yükselen 7 metaverse coin

Artırılmış gerçeklik (AR) platformu Spheroid Universe (SPH), son 24 saat içinde %30’luk yükselişle günün metaverse coin performans listesinde ilk sırada. Spheroid Universe, oyun, eğlence, reklamcılık, eğitim, çeşitli türler için AR dünyasını gerçek dünyayla birleştirmeye yardımcı olan teknolojilere dayalı bir teknoloji ekosistemidir. Proje, dünyanın farklı bölgelerinden mimarileri sanal dünyaya aktarıyor ve yakın tarihli duyuruları bu alanda yaptığı alışmaları kapsıyor. İkinci sırada, çok oyunculu bir metaverse oyunu olan Benzene (BZN), bugün %20’den fazla değerlendi. BZN, War Riders metaverse’de kullanılan kripto para birimidir ve oyuna yönelik talep BZN fiyatını doğrudan etkiliyor. Atari (ATRI), video oyunu ve interaktif eğlence endüstrisine merkeziyetsizlik kazandırmayı amaçlayan bir metaverse coin. ATRI fiyatı bugün %10’dan fazla yükseldi ve geçen haftaya göre kazanımını %25’in üzerinde tutuyor.

BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 16 Coin Fırladı Gitti! 1

Bu metaverse projeleriyle birlikte, 26 Şubat’in en yüksek metaverse coin performansları aşağıdaki projelerden oluşuyor.

 1. Spheroid Universe (SPH)
 2. Benzene (BZN)
 3. Atari (ATRI)
 4. MARS4 (MARS4)
 5. Revomon (REVO)
 6. Somnium Space CUBEs (CUBE)
 7. Decentral Games (Old) (DG)

Yeşil tahtanın meme coin liderleri

Günün en çok kazandıran meme coin listesinde ilk sırada, topluluk tarafından yönlendirilen bir kripto para birimi olan Kawakami (KAWA) yer alıyor. KAWA, geçtiğimiz saatlerde alım-satım işlemlerini yeniden açacağını duyurdu ve bunun etrafında hype fiyatı %500’den fazla yükseltti.

İkinci sırada, bir noktada %100 değerlenen Vitoge (VITOGE), Vite ağındaki ilk topluluk odaklı meme token. Üçüncü sırada konumlanan SpookyShiba (SPOOKYSHIBA), video oyunu sektöründe faaliyet gösteren topluluk odaklı bir diğer kripto para birimi. Projenin yakın tarihli duyurularında, yakında piyasa sürülmesi planlanan bir oyunun teaser’ları yer alıyor.

Listenin ilerleyen sıralarında, günü çift haneli kazançlarla sürdüren aşağıdaki meme odaklı kripto para birimleri yer alıyor.

BTC Piyasası: Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 16 Coin Fırladı Gitti! 2

Listenin genel görünümü aşağıdaki gibidir.

 1. Kawakami (KAWA)
 2. Vitoge (VITOGE)
 3. SpookyShiba (SPOOKYSHIBA)
 4. IRON Titanium Token (TITAN)
 5. Vita Inu (VINU)
 6. Shih Tzu (SHIH)
 7. SmugDoge (SMUG)
 8. IoTexShiba (IOSHIB)
 9. DogeBonk (DOBO)

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap