Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta…

Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta…

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta…

Pentoshi takma isimli ünlü kripto para analisti, Bitcoin (BTC) rallisinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını tahmin ediyor. Ayrıca BTC için iki boğa katalizörü dillendiriyor. Kriptokoin.com’da daha önce de analizlerine yer verdiğimiz popüler bir kripto stratejisti olan Pentoshi, tüm zamanların en yüksek seviyesine giden yolda güçlü bir Bitcoin (BTC) patlaması için bir yol çiziyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta… 1

Bitcoin için “boğa” tahminler

Takma isimli kripto analisti Pentoshi, 526.300 Twitter takipçisine, Bitcoin’in daha yüksek düşük kurulumları yükselişe geçirmeye devam ettiği ve 72.000 dolara parabolik bir ralli ateşlediği potansiyel bir senaryo gördüğünü söyledi. Pentoshi “Bunun yerine şimdi bir alternatif sunuyorum. Yön değiştirip ikinci seçeneğe yönelmemiz gerektiğine inanıyorum.” Bitcoin şu anda 39.233 dolardan işlem görüyor. Pentoshi’nin hedefine yönelik bir ralli, %83’ün üzerinde bir yukarı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta… 2

Son birkaç aydır Bitcoin ayısı olan Pentoshi, BTC’nin bu haftalarda talep akışı alabileceğini söylediği için şimdi yükseliş eğilimine giriyor. Kripto stratejisti, bir Bitcoin rallisinin kilit katalizörlerinden birinin, Ethereum rakibi Terra’nın (LUNA) rezervlerine eklemek için yaklaşık 1 milyar dolar değerinde BTC satın alma niyeti olduğunu söylüyor. Analist “Adamım Do Kwon, rezervlerine 1,2 milyar dolar değerinde BTC eklemek üzere. Sanırım bu hafta başlayacak” şeklinde konuşuyor.

Terra (LUNA)’nın hareketleri önemli

Terra geliştiricisi Terraform Labs’ın kurucusu ve CEO’su Do Kwon, bu ayın başlarında şirketin en büyük BTC sahiplerinden biri olmayı planladığını söyledi. Pentoshi’ye göre BTC’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine gönderebilecek bir başka katalizör, El Salvador‘un Bitcoin tahvilleri aracılığıyla 500 milyon dolar değerinde kral kripto satın alma planı. Analist şöyle diyor:

Dostum, ya bir ülke, bu haftalarda tamamen 500.000.000 dolar değerinde BTC satın alırsa ve sonra beğenirse, geri kalanını bir yanardağdan çıkarmak için kullanırsa ve bu şehre, bir Bitcoin şehrine sahip olursa…

Ulaş Utku Bozdoğan: Gizemli Analistten Değerli Bitcoin Varsayımı: Bu Hafta… 3

Şubat ayında Blockstream‘den Samson Mow, beINcrypto’ya ülkenin Bitcoin destekli tahvilleri için yatırımcı taahhütlerinin 500 milyon doları aştığını söyledi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap