Genişleyen kama formasyonu XRP’yi yeniden 0,31 dolara yükseltebilir mi?

Genişleyen kama formasyonu XRP’yi yeniden 0,31 dolara yükseltebilir mi?

Paylaş
Genişleyen kama formasyonu XRP’yi yeniden 0,31 dolara yükseltebilir mi?

XRP, volatilitesi yüksek fiyat hareketleri gösteren bir kripto para. Geçmiş fiyat hareketlerinde kripto para, yatırımcılarına ve topluluk üyelerine değerinin ne kadar dalgalanabileceğini gösterdi. Bu nedenle, son 45 gün içindeki yüzde 21’lik artış hiç şaşırtıcı olmaz ve şu an 0,278 dolar değerinde bulunuyor. XRP ayrıca CoinMarketCap’e göre önceki günden bu yana yüzde 0,24 düşüşle 12.1 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ve günlük 1,7 milyar dolarlık işlem hacmine sahip. Son 24 saatte işlem hacminin yüzde 9,4’ün ZBG borsasında işlem gördü.

XRP/USD 4 saatlik grafik

XRP

Ripple tokeni, Ekim ayının ortasından bu yana iki eğilim çizgisi arasında salınan ve genişleyen kama düzenine girmiş görünüyordu. Ticaret hacimleri, bu tür bir desen için zamanın% 65’inde olduğu gibi, dönem boyunca hafif bir yükseliş ile birlikte düzensiz göründü. Artarak genişleyen kama desenleri, zamanın yüzde 52’sinde aşağı yönlü kırılmalar sergileme eğilimindedir, ancak bu, fiyatın yukarı doğru kırılması için neredeyse eşit bir fırsat verir.

MACD, 7 Kasım’da düşüş eğilimli bir geçiş gerçekleştikten sonra sinyal hattının MACD çizgisinin üzerinde hareket ettiğini gösterdi. MACD çizgisi ayrıca önümüzdeki birkaç gün içinde yükseliş eğilimi göstereceğine işaret ederek yükselişe hazırlanıyor.

Hacim Profili Görünür Aralık göstergesi, XRP’nin daha düşük hacimli düğümlere sahip bir alanda yer alan ve daha yüksek hacimli düğüm değerlerine hızlı bir hareket potansiyeli olduğunu gösteren bir fiyat aralığına girdiğini gösterdi. Bu, 0,27 dolar veya 0,29 dolar civarında olabilir. Ancak işlem hacminin fiyat tablosunun sonuna doğru düşmesi, XRP’nin düşük bir fiyat noktasındaki yüksek hacimli bir düğüme düşmesi ihtimalinin düşük olması anlamına geliyor.

XRP’nin desen boyunca devam etmesi olasıdır, yakın gelecekte yaklaşık 0,29 $ dolara yükselebilir ve değeri, 0,31 dolar direncini geçmesiyle bir boğa piyasası oluşmaya başlayabilir. Bu noktada, gelecek haftalarda kama deseni sınırını yukarı doğru dağılması veya geri çekilmesi için 0,28 ile 0,30 ABD doları arasında geri çekilmesi test edilebilir.

ambcrypto

Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!

Kaynak: Kripto Para Haber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap