Genesis, Arabulucu Arıyor

Genesis, Arabulucu Arıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis, Arabulucu Arıyor

İflas eden kripto borç verme platformu Genesis, Digital Currency Group (DCG) mutabakatını sonuca bağlamak için arabulucu arıyor.

İflas eden kripto kuruluşu DCG ile olan muahedeyi çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. Firma, bir uzlaşmanın ana çizgilerini çizen önkoşul evrakını Şubat ayında sundu.

Genesis, DCG ile Uyuşmazlığı Çözmek için Arabulucu Arıyor

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Genesis Küresel Holdco LLC, yine yapılanmasını denetleyen yargıçtan, ana şirketi Digital Currency Group ile bir muahedenin ana sınırlarını kurtarmak için bir arabulucu atamasını istedi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Genesis, Arabulucu Arıyor 1

Genesis bir iflas müracaatında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu tartışmalar başlangıçta yine yapılanma ön koşulunda açık bırakılan problemleri çözmeye odaklanırken, daha yakın tarihli tartışmalar, arabuluculuk taraflarına bir tahlile ulaşmalarında yardımcı olmak için bir arabulucunun gerekli olduğunu açıkça ortaya koydu.”

DCG bir Tweet’te yaptığı açıklamasında şu sözler yer aldı:

“Alacaklıların bir kısmının mahkemeye sunulan bir uzlaşma muahedesinden uzaklaşmaya karar verdi. DCG, adil bir sonuca ulaşma taahhüdünü sürdürüyor. Bununla birlikte yapan bir arabuluculuk sürecini dört gözle beklerken, yeni talepleri daha evvel verdiğimiz ödünlerle karşılaşmamak istiyor.”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap