Gemini, Arabuluculuk Sürecini Kabul Etti

Gemini, Arabuluculuk Sürecini Kabul Etti

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Gemini, Arabuluculuk Sürecini Kabul Etti

Gemini, Digital Currency Group ve alacaklı komiteleri ile 30 günlük bir arabuluculuk sürecini kabul etti.

Geçtiğimiz günlerde gelen arabulucuk teklifi alacaklılar ve Digital Currency Group tarafından kabul edildi. Bununla birlikte Genesis, arabulucuk teklifini kabul etti.

Gemini, Dava Sürecinin Çözülmesi için Arabuluculuk Teklifine Onay Verdi

Winklevoss ikizleri tarafından yönetilen kripto borsası Gemini, arabuluculuğun müşterilere para iadesi konusunda Digital Currency Group (DCG) ile yapılan müzakerelere süratli bir tahlil getirmesini umuyor.

Gemini, DCG’nin iflas eden borç verme kolu Genesis Küresel, Teminatsız Alacaklılar Komitesi (UCC), Alacaklılar Komitesi ve Gemini’nin “nihai bir tahlile varmak için 30 günlük bir arabuluculuk süreci başlatmayı kabul ettiğini” açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Gemini, Arabuluculuk Sürecini Kabul Etti 1

Artık sonlandırılan hizmet olan Gemini Earn’ün yaklaşık 340.000 müşterisi, DCG’nin Genesis Global’in Kasım ayında para çekme süreçlerini durdurmasının akabinde geçen yılın sonlarından bu yana belirsizlik içinde bekliyor. Genesis Küresel daha sonra alacaklılara borçlu olduğu 3,5 milyar dolardan fazla olan Kısım 11 iflas müracaatında bulundu.

Gelişmelerin sonucu olarak taraflar 8 Mayıs’tan evvel iki sefer halka açık halde arabulucu ile toplantı yapacak. Toplantılar ile birlikte 30 günlük süreçte son bir sonucun çıkması hedefleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap