Geçtiğimiz Hafta Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Geçtiğimiz Hafta Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Paylaş
BTC Piyasası: Geçtiğimiz Hafta Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 24-30 Ocak 2022 tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) DeFi Kingdoms (JEWEL), Ronin (RON), GMX (GMX), Aleph Zero (AZERO) ve Railgun (RAIL) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • DeFi Kingdoms (JEWEL)
  • Ronin (RON)
  • GMX (GMX)
  • Aleph Zero (AZERO)
  • Railgun (RAIL)

DeFi Kingdoms (JEWEL): DeFi Kingdoms oyun, DEX, likidite havuzu fırsatı ve kullanıcılara nadir bulunan faydalar sağlayan NFT pazarıdır. DeFi Kingdoms, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 27 Ocak 2022 tarihinde 10,10 dolarla ulaştı.

Ronin (RON): Ronin, oyuncuların sahip olduğu paralarla oyunlar geliştirmek isteyen geliştiriciler için hazırlanmış, EVM tabanlı bir blok zinciridir. Ronin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 28 Ocak 2022 tarihinde 3,47 dolarla ulaştı.

GMX (GMX): GMX, düşük takas ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip alım satımları destekleyen, merkeziyetsiz bir spot ve sürekli borsadır. Yerel token GMX, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 29 Ocak 2022 tarihinde 44,18 dolarla ulaştı.

Aleph Zero (AZERO): Aleph Zero, gizliliği artıran, DAG tabanlı bir altyapı katmanıdır. AZERO, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 30 Ocak 2022 tarihinde 1,88 dolarla ulaştı.

Railgun (RAIL): Railgun, görünmez, güvenilir transferler ve özel DeFi için akıllı bir sözleşme sistemidir. RAIL, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 30 Ocak 2022 tarihinde 3,19 dolarla ulaştı.

Kaynak:  Coinkolik

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap