Gameswap Nedir? GSWAP Coin Nasıl Alınır?

Gameswap Nedir? GSWAP Coin Nasıl Alınır?

Paylaş
BTC Piyasası: Gameswap Nedir? GSWAP Coin Nasıl Alınır?

Gameswap nedir? Gameswap, farklı türde oyunları bünyesinde barındıran bir platform oluşturmayı amaçlayan DeFi ve NFT odaklı bir blockchain projesidir. Bu yazımızda, Gameswap nedir, ne sunar, GSWAP coin nasıl alınır, ne için kullanılır gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için hazırladık.

GameSwap nedir? Proje ne sunuyor?

Gameswap, çeşitli oyun türlerini bünyesinde blok zinciri teknolojisi aracılığıyla barındıran DeFi odaklı bir platformdur. Platform, bir merkeziyetsiz borsa (DEX) olarak çalışır ve kullanıcıların, oyun içi öğelerin ticaretini yapmasına izin verir. Projenin yerel kripto para birimi ise GSWAP coin’dir.

Proje, oyun ve kripto endüstrisini birbirine entegre etmeyi amaçlar. Platform, token takası için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) gibi hareket eder. Ethereum ile ticarete izin veren birçok AMM’nin aksine Gameswap, kendi yerel tokeni olan GSWAP’ı kullanır.

Bunun yanında içerik üreticilerin, NFT basıp satabilmesine olanak tanıyan bir NFT pazarı hizmeti de verir. Kullanıcılar, NFT’leri almak, satmak veya değiştirmek için ERC-20 kontratına sahip tokenleri kullanabilir. Platformun diğer NFT pazarlarından temel farkı ise, oyun içi öğelerin NFT olarak basılmasını sağlayan bir köprü görevi görmesidir.

GSWAP coin nedir? Ne için kullanılır?

GSWAP coin, merkeziyetsiz borsanın yerel kripto para birimi olarak çalışan bir tokendir. Kripto para, yönetişim tokeni görevi görür ve ERC-20 akıllı kontratıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar, platformun geleceğini belirleyen karar alma süreçlerinde oy kullanabilir. Bu, projedeki merkeziyetsiz yapıyı ortaya koymaktadır. Bunun yanında, GSWAP coin staking özelliğine sahip varlıklar arasındadır ve çeşitli kullanım durumları bulunur.

GSWAP token ile kullanıcılar, NFT üretebilir ve DEX aracılığıyla ticaretini yapabilirler. Kripto para, DeFi işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Üretilen NFT’lerin NFT pazarında satışa sunarak token ödülleri kazanabilir. Bu ödüllerin yanında, NFT’lerini satarak da gelir elde edebilirler. Ayrıca, GSWAP sahipleri, tokenlerini belirli bir süreliğine kilitleyerek vade sonunda ek gelir elde edebilir. GSWAP ile yapılan NFT işlemleri oldukça hızlı gerçekleşir. Ayrıca platform, kullanıcılarına oldukça düşük işlem ücretleriyle hizmet verir.

GSWAP coin nasıl alınır?

Gameswap ile ilgilenen yatırımcılar GSWAP satın almanın yollarını aramaktadır. GSWAP coin, Uniswap, Bilaxy, Linkswap gibi kripto borsaları tarafından desteklenmektedir. Yatırımcılar bu borsalardan birine üye olup cüzdanlarına para yatırarak GSWAP satın alabilirler.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap