Galaxy Digital CEO’su Novogratz: XRP, SEC’ye rağmen çökmedi

Galaxy Digital CEO’su Novogratz: XRP, SEC’ye rağmen çökmedi

Paylaş
Uzman Coin: Galaxy Digital CEO’su Novogratz: XRP, SEC’ye rağmen çökmedi

Bitcoin’in ciddi şekilde düşüş yaşadığı yaz aylarında, negatif gidişatın geçici olduğunu birçok kez söyleyen ve yükseliş beklentilerini dile getiren Mike Novogratz bu kez de, kripto para endüstrisinde güçlü bir topluluğa sahip olmanın önemine değindi.

“Hem çökmedi hem 3 katına çıktı”

Twitter hesabından, SEC tarafından açılan davaya rağmen XRP’nin büyük bir çöküş yaşamadığını dile getiren Novogratz şu yorumu yaptı:

“SEC’nin dava hamlesinden bugüne kadar XRP fiyatı, hem çökmedi hem de 3 katına çıktı. Bu durum, toplulukların ortak çıkarları oldukları zaman ne kadar dirençli olabildiklerinin bir kanıtıdır”

Bir takipçisinin Novogratz’ın bir şeyler bildiğini ve tweet’i bu sebepten attığını söylemesi üzerine Galaxy kurucusu GameStop ve Dogecoin örneklerini verdi:

“Sadece XRP topluluğuna bakmayın. GameStop ve Dogecoin gibi örnekler de var. Güçlü toplulukları var. Şu anda bir değeri olan topluluk kimlikleri var. Yeni fenomen bu topluluklara sahip olmaktır”

Bitcoin’de 100 bin doları bekliyor

Mike Novogratz geçtiğimiz hafta bağlandığı bir televizyon programında Bitcoin’in hızlı şekilde 80 ilâ 100 bin dolar aralığına gideceğini düşündüğünü söylemişti.“Geçmişte altın alanlar artık Bitcoin’e geçiyor” diyen Novogratz, küresel anlamda kripto paraların artık herkesin hedefindeki yatırım aracı olduğunu belirtmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap