Galaxy: “Bitcoin Hiçbir Zaman 3 Bin Dolara Düşmeyecek”

Galaxy: “Bitcoin Hiçbir Zaman 3 Bin Dolara Düşmeyecek”

Paylaş
Galaxy: “Bitcoin Hiçbir Zaman 3 Bin Dolara Düşmeyecek”

Twitter’ın ünlü kripto para analistlerinden olan Galaxy yaptığı açıklamada Bitcoin’in hiçbir zaman 3000 dolar ve altı seviyesine düşmeyeceğini belirtti. Aynı zamanda kripto para dünyasının kısa bir süre sonra çok daha iyi seviyelere ulaşacağını da belirtti. Galaxy yaptığı açıklamada Bitcoin’in tekrardan yükseleceğini ve şu sıralar düşük fiyatlardan Bitcoin satın alan yatırımcıların ileride büyük karlar elde edebileceğini ifade etti.

Bitcoin Cash hard forkundan sonra başta Bitcoin olmak üzere kripto para dünyası çöküşe geçmişti. Sürpriz bir şekilde 20 bin dolar seviyelerinde olan Bitcoin bu işlemden sonra yaklaşık 3 bin dolar seviyelerine kadar düşüş yaşadı. Kripto para dünyasının çöküşe başladığı o zamanlarda birçok kripto para analisti Bitcoin’in 2000 hatta 1000 dolara kadar gerileyebileceğini iddia etmişti. BTC düşüşü başladıktan sonra yatırımcılarda ellerindeki BTC’leri hızlı bir şekilde satarak panik satışa sebep oldular. Bu satışlardan sonra Bitcoin iyice dip seviyeleri gördü.

Galaxy Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bitcoin’in 3 bin dolar civarına düşmesini bekleyen varsa daha çok bekler. Çünkü Bitcoin asla o seviyelere ulaşmayacak. Nisan ayından itibaren ralli dönemi başlayacak ve Bitcoin bu dönemde çok ciddi seviyelere ulaşacak. Şu andan itibaren Bitcoin’i düşük fiyatlardan satın alan yatırımcılar, ralli dönemi içerisinde ve sonrasında çok ciddi kazançlar elde edecek.” ifadelerini kullandı. Bu açıklamadan sonra pek çok Bitcoin yatırımcısı, nisan ayında yaşanacak olan ralliyi beklemeye başladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap