GALA, SHIB ve BabyDoge’den Büyük Haberler Geldi!

GALA, SHIB ve BabyDoge’den Büyük Haberler Geldi!

Paylaş
BTC Piyasası: GALA, SHIB ve BabyDoge’den Büyük Haberler Geldi!

Günün öne çıkan 24 saatlik kazanımlarını Kriptokoin.com‘da listelemiştik. Bu yazıda, GALA, SHIB ve BabyDoge fiyatlarını harekete geçiren dev haberlerin detaylarına göz atalım…

Altcoin projeleri dev haberleri duyurdu

Shiba Inu ekosisteminden Doge Killer (LEASH), metaverse projelerinin yakında sanal gayrimenkul sunacağı haberiyle %40 arttı. Şirket şu anda başka bir ayrıntı vermese de Shiba Inu’nun metaverse piyasasına girmek üzere olduğu düşünülüyor. Gün içinde yapılan açıklamalara göre Shiba Lands, artık sanal gayrimenkul sağladığını paylaştı:

Metaverse’imizin içinde bulunan bu “topraklar” çok yakında satın alma/açık artırma için hazır olacak ve topluluğun tam sürümden önce metaverse’e geçmesine izin verme yolunda ilk adımımız olacak!

Bu haber doğrultusunda LEASH fiyatı son 24 saatte %40 arttı.

BTC Piyasası: GALA, SHIB ve BabyDoge’den Büyük Haberler Geldi! 1

Kanada’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan Biconomy Global, kısa süre önce BabyDoge’un platformunda listelendiğini duyurdu. Borsanın, kripto para için alım satım, para yatırma ve çekme işlemleri 11:00 UTC’de başladı. CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre BabyDoge için mevcut dolaşım arzı 159.278 katrilyon token seviyesinde. Yine de, dolaşımdaki arz çok büyük ve meme coin’in fiyatını daha değerli hale getirmek için azaltılacak önemli bir miktar kaldı.

https://twitter.com/Biconomy_Global/status/1490948824571211776

Gala Games, Blockchain oyunlarına 5 milyar dolar ayırıyor

Oyunculara oyunun kontrolünü geri vermeyi ve oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefleyen Gala Games (GALA), Blockchain oyunlarını geliştirmek üzere 5 milyar dolar yatırım yapacağını duyurdu. Proje, Blockchain teknolojisinin yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü vererek yaratıcı düşünceyi oyunlara yeniden sokmayı planlıyor. Ayrılan fonun 2 milyar doları Blockchain oyunlarına harcanması planlanıyor. 1 milyar dolarlık kısmı film, müzik ve tema parkı NFT’lerine harcanacak. Gala Games’in çıkarmayı planladığı NFT’ler Opensea ve LookRare platformları dahil birçok NFT pazarında satışa sunulacak. Bu arada, tecrübeli kripto analisti Anders Bylund, GALA’nın neden Dogecoin veya Shiba Inu gibi meme coin/token devlerinden daha iyi uzun vade performans gösterebileceğini değerlendiriyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap