Futbolseverlere Müjde: Galatasaray’ın Kripto Parası Basıldı!

Futbolseverlere Müjde: Galatasaray’ın Kripto Parası Basıldı!

Paylaş
Futbolseverlere Müjde: Galatasaray’ın Kripto Parası Basıldı!

Kriptokoin.com – Blockchain şirketi Chiliz’in ekibi, Galatasaray dahil olmak üzere 7 büyük kulübün taraftar token’lerinin basıldığını açıkladı.

Galatasaray dahil 7 büyük spor kulübü için Taraftar Token’leri basıldı

Chiliz’in ekibi, 29 Ekim tarihinde 20 milyon Juventus Taraftar Tokeni (JUV) basımını takiben, bugün diğer ilk 6 ortak kulübünde taraftar token’lerinin basıldığı ve Chiliz için yeni bir dönüm noktasına ulaşıldığı belirtti. Chiliz’in ekibi konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Paris Saint-Germain, West Ham United, OG Esports, AS Roma, Atlético de Madrid ve Galatasaray için Taraftar Token’leri İzinli Yetki Kanıtı (Permissioned PoA) zincirine eklendi ve uygulama piyasaya sürüldükten sonra Socios.com’da görünecek.

Taraftar Token Arz adeti ve fiyatı ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır:

Juventus Taraftar Token Arzı (FTO), yıl sonundan önce tamamlanacak ve Juventus dünyada destekçilerine token sunan ilk futbol kulübü olacak.Paris Saint-Germain ve Atlético de Madrid FTO’ları Ocak 2020’de, West Ham, AS Roma ve Galatasaray’da FTO’ları Şubat ayında gerçekleşecek. Ayrıca, OG için yapılacak olan FTO Mart ayında gerçekleşecek.

Galatasaray taraftarları token’ler ile hangi haklara sahip olacak?

Chiliz ekibinin aktardığı bilgilere göre, ilk yedi partner kulübün yanı sıra, Socios.com platformuna katılmak için sırada bekleyen yüzlerce kulüp bulunuyor. Bir kaç önde gelen futbol kulübü ve diğer spor dallarından ekipler de 2019 yılı bitiminden önce duyurulacak.

2020’de piyasaya sürülecek olan Socios.com uygulamasıyla futbolseverler, sahip oldukları token’ler ile kulüp politikalarında söz sahibi olabilecek ve karara etki edebilecekler.  Token’ler, internet üzerinden basit bir şekilde satın alınabilecek. Galatasaray’ın kripto parası ile ilgili daha fazla detay için Socios.com Açıkladı: Galatasaray Taraftar Token Arzı Şubat 2020’de Başlıyor! isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap