Futbol Efsanesi, DOGE Değil Bu Altcoin ile Paydaşlık Yaptı!

Futbol Efsanesi, DOGE Değil Bu Altcoin ile Paydaşlık Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Futbol Efsanesi, DOGE Değil Bu Altcoin ile Paydaşlık Yaptı!

Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho (Ronaldo de Assis Moreira), Kanadalı Blockchain şirketi New World ile bir anlaşma imzaladı. Graph Blockchain’in bir yan kuruluşu olan New World Inc., NFT ve altcoin girişimlerine yardımcı olması için Ronaldinho ile çalışacak. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Ronaldinho, NFT girişimlerine yardımcı olacak

Şirketin, NFT platformu inşa etme çabalarına 41 yaşındaki Brezilyalı emekli futbolcu yardımcı oluyor. Sonuç olarak, Ronaldinho, milyonlarca hayranı için özel etkinlikler ve NFT deneyimleri organize edecek. Önümüzdeki dönemler için şirketin kurucu ortağı Diogo Snow ile yakın işbirliği yapacak. Ortaklığa ilişkin açıklamalarında Ronaldinho şu ifadelere yer veriyor:

Takipçilerim üzerindeki gücümün farkındayım ve onlarla iletişim kurmak benim için her zaman bir öncelik olmuştur, bu yüzden New World’ün dünya çapındaki elçisi olmaya karar verdim. NFT piyasasının dünya çapında genişlemesi inanılmazdı ve bu platform, hayranların en sevdikleri sporcular, müzisyenler ve ünlülerle daha önce hiç yapılmamış şekilde iletişim kurmasını sağlıyor.

BTC Piyasası: Futbol Efsanesi, DOGE Değil Bu Altcoin ile Paydaşlık Yaptı! 1

Graph Blockchain CEO’su Paul Haber’e göre anlaşma, şirketi için son derece avantajlı oldu. Brezilyalı futbolcunun “olağanüstü hayran kitlesinin” New World’ü “bir sonraki seviyeye” itebileceğini memnuniyetle ifade etti. Anlaşmanın bir parçası olarak firma, Kanada Menkul Kıymetler Borsası (CSE) dahil olmak üzere düzenleyici onaya tabi dört milyon adi hisse ihraç edecek.

Altcoin piyasası Neymar’ı ağırlıyor

Bir başka Brezilyalı futbol efsanesi olan Neymar, kripto para birimini desteklemek için sahne alıyor. PSG oyuncusu, geçen ay Bored Ape 6633 için 159,99 ETH ödedi. Bu, satın alma sırasında kabaca 480.000 dolar değerindeydi. Neymar’ın dijital koleksiyonunda bir maymun doğum günü şapkası, zarif gözlükler ve siyah bir smokin takıyor. Ayrıca Twitter profil resmini de değiştirdi.

BTC Piyasası: Futbol Efsanesi, DOGE Değil Bu Altcoin ile Paydaşlık Yaptı! 2

Bu, Netmar’ın ilk NFT satın alımı değildi. Neymar ayrıca yaklaşık 190 ETH karşılığında satın aldığı bir kripto para birimi olan Ape 5269’a da sahip. Ayrıca ACESnikers, Flipped BAYC, Flipped CryptoPunks ve Flipped Doodles gibi diğer NFT koleksiyonlarına da sahip.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap